3 komentāri
Kulta seriāls ”Tvinpīka” tagad skatāms arī latviešu valodā
Foto: SHOWTIME

Pasaules pirmizrādi piedzīvojusi režisora Deivida Linča mistērijas detektīvseriāla ”Tvīnpīka” (Twin Peaks) jaunā stāsta sezonas pirmās divas daļas. 25 gadus gaidītā turpinājuma skatītājus iepriecinās ziņa, ka katra jaunā seriāla daļa ar subtitriem latviešu valodā uzreiz pēc globālās pirmizrādes ekskluzīvi būs pieejama video satura platformā Viaplay. Šodien Viaplay ekskluzīvi jau ir pieejamas pirmās divas ”Tvīnpīkas” seriāla daļas!

Kulta seriāla ”Tvīnpīka” jaunā stāsta sezona skatītājiem visā pasaulē ir piedzīvojusi globālo pirmizrādi. Kā norāda seriāla producenti, šī nav trešā sezona, bet atsevišķs stāsts par notikumiem Tvīnpīkā, sadalīts 18 daļās.

Jaunajā stāstā apvienosies jau pazīstamais, sākotnējais seriāla sastāvs ar Kailu Maklahlanu priekšgalā un seriālā vēl nebijuši aktieri – Monika Beluči, Tims Rots, Naomi Votsa, kā arī Amanda Seifrīda, Maikls Cera un mūziķis Trents Reznors.

Tiksimies pēc 25 gadiem!

Slavenais stāsts par šokējošo noziegumu – skaistules Lauras Palmeras slepkavību Tvīnpīkā un FBI virsnieka Deila Kūpera centieniem atrisināt mīklaino nāvi – ir zināms ikvienam detektīvu seriālu cienītājam. ”Tvīnpīka”, pēc kritiķu apgalvojumiem, joprojām tiek uzskatīts par vienu no visnozīmīgākajiem televīzijas seriāliem pasaulē.

Sarkanā paklāja FOTO: pēc 25 gadu pauzes atgriežas kulta seriāls ”Tvinpīka”

Seriāla fani apgalvo, ka ”Tvīnpīkas” atgriešanās bija ilgi gaidīta un paredzama, jo tieši ar vārdiem: ”Tiksimies pēc 25 gadiem,” noslēdzās seriāla pēdējā sērija 1991. gadā.

Tagad seriāla faniem ir cerība iegūt atbildes uz visiem jautājumiem, kas palika neatklāti.

Foto: ieskats seriāla jaunajā sezonā

”Tvīnpīkas” režisors Deivids Linčs gan apgalvo, ka jaunais stāsts radīšot vēl vairāk jautājumu par notikumiem mīklainajā pilsētā un patiesi satricinās skatītājus.

Linčs, kuram šogad apritēja 71 gads, paziņojis, ka šis ir viņa pēdējais projekts. Slavenā režisora rokraksts ir ikonisks, un tā mistisko, psiholoģisko šausmu un intrigas apvītie sižeti, kas papildināti ar izciliem skaņu celiņiem, aizrauj ikvienu tā skatītāju. Arī jaunākajā Tvīnpīkas stāstā mūzikai ir īpaša loma – tajā būs dzirdami ”Nine Inch Nails”, ”Pearl Jam”, Moby un citi.

Godinot režisora Deivida Linča daiļradi un svinot ”Tvīnpīkas” atgriešanos, seriāla pirmās divas sezonas, kā arī jaunā stāsta pirmā sērija atsevišķas programmas ietvaros tiek demonstrēta arī Kannu Kinofestivālā, kas norisinās līdz 28.maijam.

Seriāls ”Tvīnpīka” no 23. maija ir pieejama video satura platformā Viaplay. Viaplay varēs skatīties ne tikai pirmās divas sērijas, bet arī ik katru jauno sēriju uzreiz pēc globālās pirmizrādes, kas skatītājiem tiks piedāvātas katru pirmdienu Viaplay video portālā.

Foto: zvaigznes uz sarkanā paklāja seriāla pirmizrādē

TOP komentāri

 • Aija Bērziņa
  0 0 0

  Aija Bērziņa

  sim serialam tiesam bija Dievigs muzikalais celins(Andzeklo Badalamenti),neticu,ka turpinajuma bus,kas labaks.ja jadoma par to,par ko bija ieprieks uznemtas serijas,tad pec manam domam,tas ir par to,ka Launums ir neuzvarams(Bobs)
 • TEOD
 • kaija
  0 0 0

  kaija

  No bērnības tik to mūziku atceros :D ... Zināju, ka labais seriāls .. Bet par ko!? Velns viņu zin :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl