Komentāri
Kulta realitātes šova Izdzīvotāji 30. sezonas vērienīgā cīņa drīzumā LNT
Foto: CBS Studios Inc.

Izdzīvotāji pasaulē ir viens no ilgtspējīgākajiem šovu formātiem, kura 30. sezona ir uzņemta saulainajā Nikaragvā. 18 šova dalībnieki tiks sadalīti trīs komandās, lai uzsāktu cīņu par galveno balvu – miljons dolāriem! Viņiem būs jāpierāda spēks, izturība un izveicība dažādos uzdevumos – tas viss jau no 5. jūnija realitātes šovā Izdzīvotāji svētdienas vakaros plkst. 21:00 LNT!

Izdzīvotāji (Survivor: Worlds Apart) vadītājs ir Džefs Probsts (Jeff Probst), kurš guva popularitāti tieši pēc šī realitātes šova, vēlāk ieguva arī Emmy Award balvu. Izdzīvotāju spēles noteikumi ir vienkārši: dalībnieki tiek izsēdināti nekurienes vidū – skaistās, taču nomaļās zemes vietās ar skarbiem izdzīvošanas apstākļiem, šoreiz Nikaragvā. Šova 30. sezona no citām atšķirsies ar to, ka dalībnieki tiek iedalīti pēc nodarbošanās un dzīvesstila trīs komandās, no kurām katrā būs seši cilvēki – Priekšnieki (White Collars), Strādnieki (Blue Collars) un Brīvdomātāji (No Collar). Dž. Probsts atklāj vairāk: ”Komandā Priekšnieki ir iekļauti cilvēki, kuri ikdienā strādā birojā, nēsā uzvalku un ir tiesīgi dot pavēles. Strādnieki ir tie, kuri pieņem un izpilda pavēles, pavisam vienkāršu profesiju pārstāvji. Savukārt Brīvdomātāju komandā ietilpst cilvēki, kuri neiespringst par to, ko citi domā. Šajā grupā būs juvelieris un instruktors, arī pārējie ir izteikti dzīves baudītāji.”

Foto

Spēles dalībnieki regulāri sacentīsies dažādos spēka un izturības pārbaudījumos. Ik pa pāris dienām komanda, kura zaudējusi, dodas uz cilšu padomi, lai izbalsotu kādu no savējiem. Spēlei turpinoties un dalībniekiem šovu pametot, izdzīvošana izvēršas individuālā cīņā. Šova veidotāji ik pa laikam maina noteikumus, tādēļ dalībniekiem ir jāprot veikli piemēroties situācijai. Šajā sezonā slepeni kādam no dalībniekiem tiks dota vienreizīga iespēja izbalsošanas reizē divreiz nobalsot par cilvēku, kuru viņš vēlas izslēgt no spēles. Citiem to nevarēs ietekmēt, jo nemaz nezinās, ka pastāv šāda iespēja. Ļoti bieži tieši viena balss ir noteicošā, lai kāds izstātos no spēles, un šoreiz tā, iespējams, visu sagrozīs! Galu galā uzvarēs tas, kurš izvēlējies pareizo taktiku. Ne vienmēr viņš ir stiprākais, bet gan – visviltīgākais!

Dž. Probsts stāsta par visu trīs komandu mijiedarbību: ”Šova ideja ir salikt atšķirīgo cilvēku tipus kopā un paskatīties, kā viņi sadzīvos. Īstenībā tas ir veids, kā paskatīties uz dažādiem cilvēkiem caur visas valsts prizmu, rodot atbildi uz jautājumu: Kādi cilvēki šobrīd dzīvo valstī? Domājams, ka būs daļa cilvēku, kam nepatiks Priekšnieki – noteicēji, kuri, iespējams, dzīvē ir arī mahinatori. Strādnieku komanda droši vien darīs visu, kā ierasts, lai viss būtu kārtībā un mūsu valsts saglabātos. Taču Brīvdomātājiem visticamāk nebūs laika, lai domātu par detaļām – viņiem nav intereses par korporatīvo lielvalsti, jo viņi nemaz negrib strādāt normālā darbā. Tāpēc visticamāk, ka Brīvdomātāji uzdevumus pildīs haotiski.”

Viens no vasaras karstākajiem piedzīvojumiem – Izdzīvotāji no 5. jūnija svētdienās plkst. 21:00 LNT!

Lasi vēl