Komentāri
Krievijas seriāls Saldā dzīve daļēji uzņemts Rīgā, turklāt tajā filmējušies latviešu aktieri
Foto: kinopoisk.ru

Seriālā Saldā dzīve viss mainīsies ātrāk, nekā spēsiet pamirkšķināt acis, jo seriāla galvenās varones ir spēcīgas sievietes. Varoņu dzīves metīs līkločus un sniegs pieredzi, kas nereti būs saldu melu vai rūgtas patiesības piesātināta. Kāda no sievietēm iemīlēsies vīrietī, kurš grasās precēties, bet cita – centīsies pieķert vīru kopā ar mīļāko! Un, kas notiks, kad patiesība nāks gaismā? Skatieties jauno seriālu Saldā dzīve no 18.aprīļa darbdienās plkst. 22:00 Kanālā 2! Turklāt seriāls uzņemts arī Rīgā, kā arī būs iespēja redzēt pazīstamus cilvēkus no Latvijas.

Saldā dzīve (Сладкая жизнь) varoņi izdzīvos visdažādākās emocijas, sākot no laimes pilniem mirkļiem līdz katastrofai pielīdzināmiem notikumiem! Seriāla epicentrā ir sieviete – vientuļā māmiņa Saša, kura ir ļoti kategoriska savos lēmumos. Notikumi kļūs ļoti spraigi, kad Saša pēc nepatīkama starpgadījuma savā dzimšanas dienā nolemj atstāt bērnu pie savas vecmāmiņas un doties ciemos pie draudzenes Ļeras, kura dzīvo lielpilsētā. Ar Ļeru viņu saveda kopā dejošanas nodarbības. Draudzene pēc dabas ir īsta cīnītāja – savu viedokli Ļera aizstāvēs līdz galam, ko pēc viņas seksīgās ārienes nepateiksi. Viņai allaž mugurā ir īsi svārki un blūzīte ar dziļu dekoltē, kas atklāj visu mātes dabas dāvāto, un kalpo par īstu savaldzināšanas ieroci! Vēl seriālā piedalās simpātiskā Juļa ar modeles augumu un viņai ir draugs Marks. Lai arī skaidri redzams, ka abu kopdzīve nav tā rožainākā, jo Marks nepārtraukti ir aizņemts un neaplaimo mīļoto ar savu klātbūtni, tomēr abi plāno kāzas. Juļai ir draudzene Nataša – divu bērnu māmiņa, kuras vīrs Vadims ir ierēdnis, un arīdzan viņu attiecības ir sašķobījušās. Savukārt Vadima draugs Igors ir brīvs, tāpēc izmanto jebkuru iespēju, lai baudītu sieviešu tuvību.

Foto

Saldi meli vai rūgta patiesība?

Līdz ar Sašas ierašanos galvaspilsētā tiek piedzīvotas galvu reibinošas situācijas. Juļa uzaicina Ļeru uz vakariņām pie Natašas, lai izkaisītu šaubas, ka Ļerai varētu būt jebkāds sakars ar Natašas vīru. Drosmīgā Ļera pieņem uzaicinājumu un paņem līdzi savu draudzeni Sašu. Gaisā virmo spriedze, sieva satraukuma pilna apkalpo viesus un ir pārliecināta, ka vīrs viņu krāpj. Pie galda tiek nejauši aplieta Saša un viņu vannasistabā vienā apakšveļā ierauga Marks. Rodas pirmās simpātijas, un vēlāk Marka sieva aizrunā deju vakaru pie Sašas, nezinot, ka viņā ieskatījies vīrs. Tikmēr Ļera luncinās gar Vladimu, bet sieva uzstājīgi pārņem viņu savos apskāvienos. Ļera izplūst asarās, jo Vadims nolēmis ar sievu ļauties draiskulībām! Šie un citi galvu reibinoši notikumi turpināsies jaunajā seriālā Saldie meli!

Seriālā ieraudzīsiet Rīgu

Saldā dzīve režisors Andrejs Džunkovskis (Андрей Джунковский) un komanda atzīst, ka uzņemt seriālu Maskavā nav viegli, jo satiksme un cilvēku kustība ir ļoti intensīva. Tāpēc komanda nolēma, ka liela daļa seriāla 2. sezonas tiks uzņemta Latvijā, jo te dzīve ir ievērojami rāmāka. Lai arī skatītājiem būs sajūta, ka pilsētas ainas uzņemtas Maskavā, tomēr patiesībā seriālā ieraugāmie skaistie skati ir filmēti Rīgā. Klubi, viesnīcas, skolas un lidosta, kas atrodas Rīgā, pateicoties montāžas darbam, ir pārvērsti un teju nav atpazīstami. Saldās dzīves radošā producente un scenārija līdzautore Irina Arkadjeva atklāj: ”Rīga ir tikpat skaista, cik Maskava. Rīgā maskavieši tiek laipni uzņemti, abu tautu starpā ir izveidojusies draudzīga saikne, tāpēc arī ļoti bieži dodamies ciemos!”

..un arī latviešu aktieri!

Turklāt seriālā ir filmējušies arī Latvijā pazīstami cilvēki, piemēram, galvenās varones Sašas mammas lomu spēlēs latviešu aktrise Aīda Ozoliņa. Iespējams, kādam kādreizējā Jaunatnes teātra aktrise saistās ar skanīgo balsi romantisku filmu aizkadrā, citam – ar padomju kinofilmu trauslo meiteni. Savulaik 17 gadu vecumā aktrises karjeru Aīda sāka tieši kino Laiks dzīvot, laiks mīlēt. Arī 35 gadus vēlāk aktrise ir redzama kino, piemēram, 2012. gadā iznākušajā Sapņu komandā 1935, kurā atveido Judītes lomu. Līdzās Aīdai seriālā piedalīsies arī Rīgas Krievu drāmas teātra aktrise Tatjana Lukašenkova, kura spēlēs kādas citas varones mammu. Tāpat seriālā spēlēs Daugavpils teātra aktieris Viktors Jancevics, kuram uzticēts atveidot kāda kluba vadītāju. Un, kāds pārsteigums, arī pašmāju spēkavīrs Raivis Vidzis atveidos kādu nelielu lomu!

Skatieties seriālu Saldie meli no 18. aprīļa darbdienās plkst. 22:00 Kanālā 2!

Lasi vēl