Komentāri
Košais komēdijseriāls Ģimenes bizness piedzīvos TV pirmizrādi
Publicitātes foto

Kā mazie audzina lielos? Cik ātri piecus bērnus var nolikt gulēt? Vai ģimenes attiecības var pārvērst biznesā? Uz šiem jautājumiem atbildes varēs rast komēdijseriālā Ģimenes bizness no 9. oktobra ik svētdienu TV kanālā 3+.

Trīsdesmitgadīgais uzņēmējs Iļja Ponomarjovs dzīvo mierīgi un par šādiem jautājumiem pat neaizdomājas. Dzīdamies pakaļ miljoniem, viņš uzsāk te vienu, te otru biznesu, bet veiksme ne vienmēr ir viņa pusē. Taču neveiksmes Iļju tikai norūda. Ik reizi viņš atrod spēkus, lai atkal sāktu no nulles. Skumji vien, ka tas ietekmē viņa raksturu – viņš aizvien mazāk uzticas cilvēkiem un izvēlas vientulību.

Pēc kārtējā kraha, iedzīts stūrī, Iļja piekrīt noslēgt līgumu ar aizgādniecības dienestu un uzņemties atbildību par ”dažu bērnu” audzināšanu. Nav svarīgi, kādi būs bērni. Galvenais, lai ar uzturnaudu varētu nomaksāt parādus.

Iļja pat nenojauta, ka ”aizgādājamie” būs veseli pieci! Un vēl kādi! Iļjas ”ģimenē” nonāk huligāns, invalīds ar kustības traucējumiem, dvīņi, kurus nedrīkst izšķirt, un zēns, kurš kuru katru mirkli gatavs pielaist uguni vai sarīkot plūdus. Ielikt ”jaunajā uzņēmumā” dvēseli Iļja negrasās. Tas ir tikai bizness. Ģimenes bizness.

Foto

”Reizēm man šķiet, ka komēdijseriālu uzņemšanas laukumā mainās tikai kostīmi. Scenārijs, dekorācijas, tēli, joki – viss ir pilnīgi vienāds, pēc šablona. Taču Ģimenes biznesa ideja man iepatikās un materiāls šķita neikdienišķs,” stāsta galvenās lomas atveidotājs Vladimirs Jagličs.

”Protams, mēs ar režisoru runājām, ka dzīvē tāds pavērsiens diez vai būtu iespējams. Taču tas nav dokumentālais kino, tāpēc patiesības momentu mēģinājām panākt ar aktiermeistarības palīdzību, iemiesojoties attiecīgā tēlā. Strādāt bija interesanti. Pirmo reizi savas karjeras laikā esmu kopā ar tik daudziem bērniem, un man ar viņiem jāatrod saspēle,” Vladimirs Jagličs dalās iespaidos. ”Retais no viņiem ir līdzīgs man, taču, ja nu jāizvēlas, domāju, ka man vistuvākais ir Žeņka. Ļoņa ir gudrinieks, es tāds nekāds neesmu bijis, Toļa ir huligāns, bet Vovočka atgādina maniaku.”

Iļja ne tikai mēģinās tikt galā ar naudas grūtībām. Viņš centīsies piemeklēt atslēgu savu padoto dvēselei. Šo uzdevumu atvieglos iepazīšanās ar kaimiņieni Ļidu, kas iespaidos visa sindikāta dzīvi.

Ļidu nevar nosaukt par veiksminieci. Kādreiz viņa gandrīz apprecējās un, atstājusi dzimto pilsētu un visu, kas ar to saistās, pārcēlās uz dzīvi Maskavā. Kārtējo reizi aizgājusi no darba, Ļida palīdz Iļjam tikt galā ar bērniem.

Aktrise Anna Staršenbauma atklāj savas varones noslēpumus. ”Ļida ir mazliet dulla, ja tā var izteikties, un nedomā par nākotni. Viņa neredz soli tālāk. Varbūt tāpēc Ļidai nekas prātīgs nesanāk? Turklāt viņa sevi ļoti zemu vērtē. Ļida līdz galam nesaprot, uz ko ir spējīga un ko viņa ir vērta. Dzīvo, kā pagadās, peld pa straumi.”

Sākumā Iļjam, protams, nebūs viegli atrast pieeju katram bērnam, taču ar laiku viņi kļūs par īstu ģimeni un sapratīs, ka draudzība, uzticība un mīlestība ir labākais līdzeklis pret slimībām un nedienām!

Skaties komēdijseriālu Ģimenes bizness no 9.oktobra svētdienās plkst.13:00 TV kanālā 3+!

Lasi vēl