Komentāri
Šovakar kritīs noslēpumu plīvurs TV3 rudens sezonas jaunumiem!
TV3 Publicitātes foto

Jau šodien gaidāma daudzu noslēpumu plīvuru krišana TV3 jaunās sezonas atklāšanas ballē, kas norisinās Latvijas Dzelzceļa muzejā. Šis ir īpašs notikums gan skatītājiem, gan mums pašiem, jo reizi gadā ir iespēja sanākt visiem kopā. Tas ir kā vēlreiz sagaidīt Jauno Gadu, tāpēc nenokavējiet iespēju un sekojiet līdzi portāla Skaties.lv korespondentiem, kuri jums bildēs un video materiālos atspoguļos notikumus no ballītes, kā arī nenokavējiet rītvakar, plkst. 20:20, kanālā TV3 noskatīties koncertu ierakstā.

Šajā rudenī TV3 parūpējies, lai skatītājiem netrūktu labākās pašmāju izklaides – dažādu seriālu, šovu un jaunu raidījumu veidolā. Jau septembrī skatītājus sasniegs divi Latvijā veidoti seriāli, septembrī un oktobrī pie skatītājiem nonāks seši jauni raidījumi. Savukārt svētdienu vakaros ikvienu pārsteigs un iepriecinās vērienīgi pārsteidzošais šovs ar Artūru Skrastiņu vadītāja ampluā. Izbaudiet labāko Latvijā veidoto programmu un īpašo TV3 noslēpumu sezonas atklāšanas koncertšovu 29.augustā 20:20 kanālā TV3!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plašākais pašmāju piedāvājums

TV3 skatītāji šajā rudenī tiks lutināti ar ļoti daudzām, dažādām un aizraujošām Latvijā veidotām programmām. Septembra mēnesī TV3 ekrānos nonāks divi pašmāju seriāli UgunsGrēks un Ēnu spēles, kuros galvenās lomas uzticētas mīlētiem un cienītiem aktieriem no labākajiem Latvijas teātriem. Pašlaik norit radošo komandu darbs pie abu seriālu veidošanas, ik diena tiek aizvadīta filmēšanas laukumā vai seriālu montāžas telpās. Zināms, ka abos seriālos šajā rudenī būs sagaidāmi jauni varoņi un aktieri, kuru vārdi tiks atklāti jau pavisam drīz.

Skatītāji var veidot TV3 programmu

Rudens sezonā sagaidāmi arī vairāki jauni TV3 raidījumi kā Pirmo reizi ārzemēs, Garšu mednieks, Suns meklē mājas, Valstī viss ir kārtībā īpašie vēlēšanu specizlaidumi, erudīcijas spēle Risks, kas pasaulē vairāk kā 30 gadus zināma ar nosaukumu Jepoardy, un jauns kulinārijas raidījums ar trim daiļām vadītājām. Pirmo reizi TV3 vēsturē tiks veikts eksperiments, ļaujot skatītājiem izvēlēties, kuru no raidījumiem turpmāk gribētu redzēt zilajos ekrānos. Pirmajās divās septembra nedēļās tiks parādīti divi dažādi raidījumi – Pirmo reizi ārzemēs un Garšu mednieki. Pēc abu raidījumu noskatīšanās TV3 skatītāji tiks aicināti balsot, kurš paticis labāk, un kuru vēlētos redzēt TV3. Šāds eksperiments vēl nav veikts un skatītāju ziņā paliks izvēle, kādu programmu skatīt.

Noslēpumainais svētdienas šovs

Savukārt svētdienu vakaros par lielisku atpūtu gādās Artūrs Skrastiņš, Valters Krauze un Jana Duļevska kopā ar dažādiem sabiedrībā zināmiem cilvēkiem nebijušā, līksmā un aizraujošā šovā Es mīlu Tevi, Latvija! Pagaidām vairāk par jauno svētdienas šovu netiek izpausts. Noslēpumu plīvurs par šovu un citiem TV3 rudens sezonas jaunumiem kritīs 29.augusta vakarā, kad TV3 noslēpumu sezonas atklāšanas koncertšovā tiks izstāstīts un parādīts vairāk. Gaidāmo koncertšovu vadīs radio Star FM ētera personība, dažādu raidījumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare kopā ar Nekā personīga žurnālistu Ansi Pūpolu.

Pirms jaunās sezonas MTG TV un radio vadītāja Latvijā Baiba Zūzena uzsver, ka, veidojot programmu piedāvājumu rudens sezonai, tika ievērots uzņemtais kurss – plašs un augstvērtīgs Latvijā veidotu raidījumu, seriālu un šovu klāsts. MTG TV Latvia turpina sadarboties ar radošajām personībām, aktieriem, šovu vadītājiem, žurnālistiem un tehnisko personālu no Latvijas, lai kopā radītu kvalitatīvu un saistošu programmas piedāvājumu ikviena gaumei.

Bildēs zemāk apskati, kā dāmas un kungi pošas jaunajai sezonai!

Savs laiks ziņām

Protams, tagad un turpmāk laiks tiks veltīts arī jaunākajām ziņām un aktualitātēm ierastajos un iecienītajos informatīvajos raidījumos Bez Tabu, TV3 Ziņas un Nekā personīga. Šajā rudenī īpaša uzmanība visu pieminēto raidījumu ietvaros tiks pievērsta gaidāmajām Saeimas vēlēšanām, kas uzjundīs politiskas kaislības, un piesaistīs potenciālo vēlētāju interesi.

Labākais no pasaules!

Lai izklaides piedāvājums būtu vēl plašāks un saistošs ikvienam skatītājam, rudens sezonā kanālā TV3 nonāks arī pasaulē slavu guvuši seriāli, filmu pirmizrādes un animācijas filmas visai ģimenei. Lūk, daži no gaidāmajiem jaunumiem šajā rudenī – seriāli Zem kupola (Under the dome), Vikings, Nozieguma skelets 9.sezona, filmas Operācija Skyfall un Meitene ar pūķa tetovējumu, kurās galvenā loma uzticēta Danielam Kreigam. Mazākos no ģimenes locekļiem iepriecinās Rio, Madagaskara 3, Drošsirde (Brave) un daudzas citas animācijas filmu pirmizrādes.

Lasi vēl