Kāršu nams 3. sezonā varas spēles turpinās jaunā līmenī

0 Komentāru
Kāršu nams 3. sezonā varas spēles turpinās jaunā līmenī
Publicitātes foto

Kanālā LNT jau drīzumā televīzijas pirmizrādi piedzīvos amerikāņu drāmas Kāršu nams 3. sezona, kas ievedīs politikas pasaulē, kurā valda intrigas un varaskāre. Seriālā galvenais personāžs – racionāli domājošais, varas kārais kongresmenis Frensiss Andervuds beidzot ir sasniedzis vēlamo – kļuvis par ASV prezidentu! Skatieties pasaulslaveno seriālu Kāršu nams 3. sezonu ar Kevinu Speisiju galvenajā lomā no 16. novembra pirmdienās plkst. 23:20 LNT!

Kā iesākas jaunā sezona?!

Vašingtonā, kur daudzi lēmumi nokļūst strupceļā, spēj panākt rezultātu. Tikko kā par ASV prezidentu ievēlētais Frensiss, lai arī ir kā karalis ar augstu paceltu galvu un aukstu sirdi, nolēmis izrādīt savu cilvēcīgo pusi. Frensiss apciemo tēva kapu Dienvidkarolīnā, lai radītu iespaidu, ka ciena viņu. Politisku iemeslu dēļ Frensiss vienmēr publiski cildina savu tēvu, kurš 43 gadu vecumā miris no sirdstriekas, taču patiesībā viņš tēvu tikpat kā nav pazinis un nav sevišķi augstās domās par viņu. Frensiss tēvu uzskata par nožēlojamu personību, kurš nav spējis samaksāt pat par savu kapakmeni, par kuru Frensiss norēķinājās ar koledžas stipendiju. Būtiski, ka arī bērēs viņš bija vienīgais sērotājs. Lai nu kā, Frensiss ar šo apmeklējumu ir izrādījis cieņu, ko atzinīgi novērtē arī mediji. Šajā ziņā no Frensisa vajadzētu pamācīties viceprezidenta amatā ieceltajam Donalda Blaitam, par kura darbu prese izsakās visai neatzinīgi.

Otrās sezonas noslēgumā Dags Stempers, kas ir ne tikai Baltā nama stratēģiskais prāts, bet arī Frensisa labā roka, smagā stāvoklī tiek nogādāts slimnīcā. Merilendas štata policija un federālās varas iestādes vēl nav atradušas Stempera kunga mašīnu un nosaukušas aizdomās turamos. Kamēr tiek veikta izmeklēšana, Dagam priekšā vēl ilgs atlabšanas ceļš. Pēc prezidenta biroja lūguma, tiek veiktas neskaitāmas procedūras, lai noskaidrotu, kāds ir viņa fiziskais un garīgais stāvoklis. Dagu apciemot ierodas arī Frensisa sieva Klēra, kura neatkāpīgi vēlas izdibināt, kā noticis negadījums.

Divi Zelta Globusi

2013. gadā pasaulē televīzijas pirmizrādi piedzīvoja interneta vietnes Netflix veidotais seriāls Kāršu nams (House of cards), kura vienas sezonas izmaksas ir 100 miljoni dolāru. Seriāls zibenīgā ātrumā ieguva interneta lietotāju simpātijas, tas plaši apspriests sociālo tīklu vietnēs Facebook un Twitter, kā arī ieguva ļoti pozitīvas atsauksmes kino kritiķu recenzijās. 2014. gadā galvenā varone Klēra Andervuda, kuru atveido aktrise Robina Raita (Robin Wright), saņēma prestižo Zelta Globusa (Golden Globe) godalgu, kuru 2015. gadā arī saņēma viņas ekrāna partneris, vīrs Frensiss Andervuds (Francis Underwood), kura tēlā iejūtas aktieris Kevins Speisijs (Kevin Spacey). Pirmās divas seriāla sezonas LNT skatītāji jau ir redzējuši, laiks – trešajai!

Izbaudiet Kāršu nams jauno, 3. sezonu jau no 16. novembra pirmdienās plkst. 23:20 LNT!
Tava televīzija no sirds!

0 Komentāru