2 komentāri
Karstasinīgs turku seriāls par Gonulas dzīves līkločiem drīzumā LNT
Foto: publicitātes foto

Kanālā LNT gaidāmais turku seriāls nosaukts tāpat kā galvenā varone – Gonula, kuras vārds nozīmē emocijas, kas nāk no sirds: dvēsele, kaisle un mīlestība. Tā pa īstam Gonula nekad nav sajutusi mīlestību, jo ir uzaugusi bērnunamā, bet viņas vienīgā ģimene ir vīrietis ar baisu pagātni – Tekins.

Taču, kad kritīs Tekina dziļāko noslēpumu plīvurs, jaunajai sievietei nāksies sākt dzīvi no jauna! Dzīvojiet līdzi Gonulas dzīves līkločiem jau no 13. decembra darba dienās plkst. 18.55 kanālos LNT un TVPlay!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez atmiņas un ģimenes

Gonulas dzīvē netrūkst skaudru notikumu, sākot jau ar viņas bērnību, kas pagājusi bērnunamā, līdz patstāvīgai dzīvei. Seriāla režisors ir godam pacenties, lai skatītāju prāts neatslābtu jau pirmajās skatīšanās minūtēs, kurās atklājas, ka sieviete vārdā Žulide, kura ir zaudējusi atmiņu pēc iekļūšanas ceļu satiksmes negadījumā, stingrā uzraudzībā tur psihiski nelīdzsvarots vīrietis – Tekins.

Tālākie seriāla notikumi jau risinās pagātnē, pamazām atklājot, kā Žulide, kura nu tiek dēvēta par Gonulu, nonākusi līdz traģiskajam notikumam. Tekins ir slimnīcas ķirurgs, bet līdztekus viņam medmāsiņas pienākumus veic Gonula. Aiz Tekina ārišķības slēpjas ugunīgs un varaskārs vīrietis, kurš jūtas komfortabli, melojot ne tikai daiļajām būtnēm, bet arī pats sev. Lai arī vīrieša sirdsapziņa nav tīra, viņš alkst mūžīgas Gonulas mīlestības un atbalsta, un abi gatavojas precībām.

Par abu dzīvi interesējas paparaci, bet to diktēt vēlas Tekina ģimene, kuras galva – tēvs – jūtas pārāks pār citiem. Faktu, ka Tekins grasās apprecēt Gonulu, atklāj arī viņa bijusī draudzene Ilknura, kura bezbailīgi un uzstājīgi ierodas pie Gonulas, lai sievietei atvērtu acis… Šaustot sevi ar domām: ”Kas ir Tekins?”, Gonula kopā ar savu sirdsdraudzeni Ailinu cenšas racionāli izvērtēt Ilknuras atklāto patiesību.

Liktenīgs pavērsiens liek Gonulai saprast, cik Tekins patiesībā ir bīstams, un viņa pēc pamatīga strīda ar vīrieti metas bēgt! Sievietes ceļš krustosies ar jaunu vīrieti vārdā Jusufs, ar kuru nu Gonulu saistīs jau citi notikumi, kuros būs iesaistīts Gonulas tēvs!

Galveno varoņu atveidotāji

Galveno varoni Gonulu spēlē skaista un valdzinoša aktrise Gokče Bahadira (Gökçe Bahadır), kuras karjera aizsākās, strādājot kā radio un televīzijas raidījumu vadītājai. Savu debiju kā aktrise viņa piedzīvoja 2001. gadā, filmējoties seriālā Tatli Hayat, kas ir slavenā un ar Zelta Globusa balvām godalgotā amerikāņu seriāla The Jeffersons rīmeiks. Pamazām virzoties pa karjeras kāpnēm augšup, Bahadira kļuva arvien pazīstamāka pēc seriāla Yaprak Dökümü, bet savu pirmo nopietno lomu ieguva seriālā Kayip Sehir.

Savukārt Tekina lomas atveidotājs Onurs Sajlaks ir turku seriālu lielākās zvaigznes Tubas Bujukustunas (Tuba Büyüküstün) vīrs. Pirms Sajlaks atklāja savu mīlestību pret teātri studēja fiziku Tuvo Austrumu Tehniskajā Universitāte, ko vēlāk nomainīja pret politisko zinātņu studijām Ankaras Universitātē. Universitātē Sajlaks pavisam nejauši pamanīja reklāmu, kas aicina pieteikties teātra klubā, un viņš nolēma pamēģināt. Vēlme spēlēt uz skatuves pieņēmās spēkā, un viņš pameta politikas zinātņu studijas un iestājās aktieros Bilkentu Universitātē. Šodien Sajlaks ir pieredzējis un apbalvots aktieris, kurš ir spēlējis seriālos Asi un Gönülçelen kopā ar sievu un kopīgo bērnu – dvīņu – mammu.

Visbeidzot, trešais no aktieru plejādes – Engins Ozturks, kurš iejūtas Jusufa tēlā, būs daudziem Latvijas skatītājiem pazīstams. Oztruks ir iepriekš bijis redzams turku seriālos “Fatmagula” (Fatmagül’ün Suçu Ne?) un “Lieliskais gadsimts” (Magnificent century). Pēc lieliskās aktierspēles “Lieliskajā gadsimtā” Ozturks arī ieguva piedāvājumu spēlēt lomu Gonulā.

Aizraujošs turku seriāls “Gonula” no 13. decembra darba dienās plkst. 18.55 LNT un TVPlay!

Tava televīzija no sirds!

TOP komentāri

  • Ligita
  • rasa
    0 0 0

    rasa

    visi,kas cītīgi skatās un jūt līdzi karstasinīgajam seriālam Gonula, neiesaku skatīties pēdējo sēriju, tajā apvienots kautkāds murgs ,kas sabojāja, pat sagrāva visu priekšstatu par iepriekš redzēto. bez pēdējās sērijas,seriāls ir ļoti jauks, labāk ,lai paliek labas atmiņas par to kā Jusups atguva Gonulu un viņi laimīgi dzīvoja kopā... nav vērts skatīties pēdējo sēriju, tā radīja pamatīgu vilšanos..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl