Karstajos jūlija vakaros trīs filmu pirmizrādes TV6

Pievienot komentāru
Karstajos jūlija vakaros trīs filmu pirmizrādes TV6
Foto: Scanbox

TV6 jūlija vakariem piedāvā trīs spriedzes un aizraujošu notikumu piepildītas filmu pirmizrādes. Pirmā no tām – Nolaupītā 3, pie TV6 skatītājiem nonāks 11. jūlijā, un tajā galvenā lomā ir talantīgais asa sižeta kino stāstu aktieris Liams Nīsons. Savukārt nākamajos pirmdienas vakaros ikviens tiks ierauts cīņas un automašīnu karstumā ar televīzijas pirmizrādēm Ātruma slāpes un Automašīna Nr. 19!

Asu izjūtu cienītājiem patiks!

Pirmās televīzijas pirmizrādes Nolaupītā 3 (Taken 3) galvenais aktieris Liams Nīsons atgriežas kā bijušais slepenais aģents Braiens Milzs, kura izlīgums ar bijušo sievu traģiski apraujas, kad sievieti brutāli nogalina. Dusmu pārņemtais un nepatiesi par noziegumu apsūdzētais Braiens bēg no CIP, FIB un policijas, kas min viņam uz papēžiem. Vēl vienu reizi Milzam ir jāizmanto savas īpašās prasmes, lai atrastu īstos slepkavas, atriebtos viņiem un pasargātu savu vienīgo dārgumu – savu meitu. Izbaudiet filmu Nolaupītā 3 11. jūlijā plkst. 22:00 kanālā TV6!

Foto

Nākamā televīzijas pirmizrāde – filmas Ātruma slāpes (Need for speed) pamatā ir visu laiku veiksmīgākā autosacīkšu datorspēle, kas pasaulē pārdota vairāk nekā 140 miljonos eksemplāru. Tagad spēles aizraujošie notikumi norisinās reālajā pasaulē. Filmas galvenais varonis ir mehāniķis Tobijs Māršals. Mēģinot glābt savu uz bankrota robežas esošo auto servisu, kur puisis kopā ar draugiem prasmīgi ķīlē sacīkšu mašīnas, Tobijs negribīgi kļūst par bagātā un iedomīgā bijušā NASCAR pilota Dino Brūstera partneri. Kāds veiksmīgs darījums ar automašīnu tirgotāju Džūliju Bonetu varētu izglābt servisu, taču Dino apmelo Tobiju, un puisis nonāk cietumā par slepkavību. Pēc diviem gadiem Tobijs atgriežas brīvībā un piesakās dalībai mežonīgās sacensībās. Sākotnēji viņa vienīgais mērķis ir atriebība, taču sacīkstes kļūst par iespēju visu sākt no gala. Skatieties filmu Ātruma slāpes 18. jūlijā plkst. 22:00 kanālā TV6!

Foto

Pirmdienas pirmizrāžu vakarus noslēgs filma Automašīna Nr. 19 (Vehicle 19), kuras galvenais varonis ārzemnieks Maikls (Pols Vokers) nesen pret galvojumu ir atbrīvots no cietuma. Iznācis brīvībā, viņš nekavējoties dodas tālā ceļā, lai sastaptu savu mīļoto. Nonācis svešā pilsētā, Maikls kļūst par policijas vajāšanas upuri, kad nevilšus paņem nomas automašīnu, kuras bagāžniekā atrodas sasieta policijas ziņotāja. Haosā vīrietis nolemj pamest mašīnu, taču piepeši atskan tālruņa zvans, un viņu lūdz turpināt ceļu. Vēlāk ziņotāja pastāsta Maiklam, ka viņu nolaupīja, lai nogalinātu, jo viņa pārāk daudz zina par vietējās policijas darījumiem ar noziedzniekiem. Kamēr policija mēģina apklusināt sievieti, pirms viņa sniegusi liecības par pilsētā valdošo korupciju, bijušajam ieslodzītajam, kurš atguvis brīvību, jāglābj viņas dzīvība un jāatgūst sava labā slava. Skatieties filmu Automašīna Nr. 19 25. jūlijā plkst. 22:00 kanālā TV6!

Foto