Komentāri
Kanāls 2 piedāvā īpašu programmu rokenrola un hiphopa noskaņās
Publicitāts foto

Kanāla 2 oktobra brīvdienu programma skatītājus aizvedīs muzikālā un trakā piedzīvojumā. Kā pirmais no pārsteigumiem būs filma Mūžīgi roks, kurā virmos iemīlēšanās un rokenrola burvība Holivudā. Savukārt uzreiz pēc tās skatītājus divu dienu garumā izklaidēs seriāls Impērija, kuras centrālie notikumu būs par un ap ģimenes mūzikas biznesu. 

Rokenrols sit augstu vilni!

Amerikāņu romantiskās un muzikālās komēdijas Mūžīgi roks (Rock of ages) režisors ir Ādams Šenkmens (Adam Shankman), kurš pirms šīs ir veidojis Kanālā 2 rādītās filmas Solis augšup (Step up) daļas, kā arī Matu laka (Hairspray). Mūzikls sākas ar provinces meitenes Šerijas ierašanos Losandželosā, lai meklētu laimi, kuras atslēgas vārds ir rokenrols, bet laimes vieta – skaļš mūzikas klubs. Tur viņa satiek Drjū – vietējo puisi ar izcilu mūziķa talantu. Abu starpā uzplaukst simpātijas un viņu mīlas stāsts vijas ar notikumiem pilsētas populārākajā mūzikas klubā, kurā dzīve mutuļo rokenrola ritmos. Mūzikls Mūžīgi roks balstīta uz populāra Brodvejas mūzikla motīviem, un tajā skan dziesmas no tādām roka leģendām kā Def Leppard, Joan Jett, Journey, Foreigner, Bon Jovi, Night Ranger, Twisted Sister, Poison u.c.

Izbaudiet filmu Mūžīgi roks Kanālā 2 17. oktobrī plkst. 11.50!

Slaveni aktieri

Filmā piedalās slavenie aktieri Toms Krūzs (Tom Cruise) un Aleks Boldvins (Alec Baldwin). Filmas Mūžīgi roks otrā plāna varonis – rokzvaigzne Steisijs Džekss, kuru atveido Toms Krūzs, iemieso rokenrola upuri un reizē izredzēto. Viņš simtgadīgu viskiju var atļauties liet uz grīdas, un viņam atdoties gatava jebkura meitene, par spīti viņa nemainīgajai cietēja sejas izteiksmei. Savukārt vecāko no kluba Bourbon Room bosiem – Denisu – atveido aktieris Aleks Boldvins. Mīlestība virmo arī abu bosu starpā, taču viņi jūtas jau ilgi slēpj, jo tolaik īsteniem rokenrola prinčiem, kuru viens no galvenajiem uzdevumiem bija iemantot meiteņu sirdis, šādas attiecības bija tabu.

Divu dienu garumā – Impērija

Amerikāņu seriāls Impērija, kura skaņu celiņā ir dzirdama producenta un pasaulslavenā dziedātāja Timberlanda mūzika, pasaulē pirmizrādi piedzīvoja šā gada sākumā, un jau drīzumā tas būs skatāms Kanālā 2. Seriāla atzīstams par unikālu ģimenes drāmu, kura centrā ir hiphopa mūzikas impērija. Impērijas pārvaldītājs jeb ģimenes galva – tēvs, kurš kādreiz strādāja par narkotiku dīleri, tagad vada veiksmīgu mūzikas biznesu. Kādu dienu viņam tiek diagnosticēta reta, bet progresējoša neirodeģeneratīva slimība, kuras iespaidā viņš atceras dažādus pagātnes notikumus. Tagad tēvam ir jāizvēlas viens no trīs dēliem, kurš turpinās vadīt ģimenes biznesu – mūzikas ierakstu kompāniju Empire Entertainment! Tas nav viegli, jo neviens dēls nav ideāls un notikumus virpulī iegriež arī bērnu mātes atgriešanās no ieslodzījuma…

Interesanti, ka kinorežisors Lī Danielam līdz šim gadam ir veidojis tikai kinofilmas, piemēram, zināmākās no tām ir Monstru balle (Monster’s Ball), Dārgumiņš (Precious) un Sulainis (The Butler). Seriāls Impērija ir viņa izmēģinājuma trusītis, ko Kanāla 2 skatītāji varēs novērtēt divu dienu garumā – 17. un 18. oktobrī no plkst. 14.10 līdz plkst. 19.00 Kanālā 2!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl