Komentāri
Kanāls 2 dāmas sestdienās vedīs iepirkties un baudīt modes pasauli
Publicitātes foto

Plānojot gaidāmās novembra nedēļas nogales pēcpusdienas, Kanāls 2 apkopojis romantiskas filmas, kas aizvedīs krāšņā modes pasaulē un aizraus iepirkšanās kaislībās, bet visam pāri būs krāšņa mīlestība. Izbaudiet pirmo filmu ar četrām pievilcīgām un nešķiramām Ņujorkas draudzenēm – Sekss un lielpilsēta TV pirmizrādē jau 7. novembrī plkst. 17:05 Kanālā 2!

Izbaudiet lieliskās sestdienas filmas!

Pievēršoties Sekss un lielpilsēta sižeta līnijām, Lieliskais vīrietis jau reiz ir bijis precējies, tāpēc vēlas nelielas svinības. Taču Kerija, pielaikojot labāko dizaineru kāzu kleitas, ātri vien aizraujas ar domu par modes dāmas sapņu kāzām. Pēc sarunas ar Mirandu, kura stāsta vien par savas laulības dzīves problēmām, Lielisko vīrieti pārņem šaubas. Stīva un Mirandas attiecībās iestājies panīkums, tāpēc abi pārguļ ar citiem cilvēkiem un galu galā izšķiras. Kad Lieliskais vīrietis pamet Keriju pie altāra, draudzenes dodas ceļojumā, kam bija jākļūst par jaunā pāra medusmēnesi. Draudzenes ir lieliska kompānija, taču Kerija nespēj uzreiz atgūt dzīvesprieku. Samantu kaitina prombūtne no mūžam aizņemtā Smita, kura aktiera karjera uzņem apgriezienus, tāpēc viņa izseko glīto jaunekli. Valentīna dienā Miranda atzīstas Kerijai, ka ir vainojama Lieliskā vīrieša bēgšanā. Rezultātā Kerija izlīgst ar savu mīļoto, un abi salaulājas miertiesneša kabinetā. Izbaudiet filmu Sekss un lielpilsēta jau 7. novembrī plkst. 17:05 Kanālā 2!

Mode – piektā galvenā varone

Tieši desmit gadus pēc Sekss un liepilsēta seriāla pirmās sezonas uzņemšanas pasaules kinoteātros pirmizrādi piedzīvoja filma ar tādu pašu nosaukumu, kuras uzņemšana prasīja sešdesmit deviņas dienas. Filmas Sekss un lielpilsētas lielākais un galvenais notikums ir gaidāmās varones Kerijas Bredšovas un Lieliskā vīrieša kāzas! Protams, kā jau ikviena sieviete, arī Kerija – īsta modes dāma – ļoti cītīgi pievērš uzmanību tam, kāda izskatīsies viņas ideālā kāzu kleita. To modelēt uzticēts nevienai citai kā pasaulslavenajai britu modes māksliniecei Vivjenai Vestvudai. Izrādās, ka vēlāk arī kāzu kleita tikusi ražota pārdošanai un izlaista zem Gold Label markas, ieinteresētajām līgavām tā izmaksājusi 10 000 dolārus.

Pie K. Bredšovas vizuālā izskata strādājusi ne vien V. Vestvuda, bet arī vēl kāda ievērojama dāma – modes leģenda Patrīsija Fīlda. 1995. gadā P. Fīlda iepazinās ar K. Bredšovas atveidotāju – aktrisi Sāru Džesiku Pārkeri, veidojot tērpus filmai Maiami Raspodija, kad viņas kļuva par labām draudzenēm. Aktrise sāka filmēties seriālā Sekss un lielpilsēta, viņa vērsās pie P. Fīldas pēc padoma, kā viņai vajadzētu ģērbties. Galu galā P. Fīlda kļuva par seriāla stilisti un par katru seriāla sezonu saņēma Emmy nomināciju un divas reizes ir ieguvusi arī pašu balvu. Vēl P. Fīlda ir saņēmusi arī četras Costume Designers Guild Awards balvas, kas ir augstākais novērtējums, ko modes mākslinieks var saņemt par darbu televīzijā. Viņas darbu seriālā un filmā Sekss un lielpilsēta pamanīja arī tie, kuriem nesaistīja tās sižets. Reiz aktrise S. Dž. Pārkere atzina: “Mode ir piektā galvenā varone šajā seriālā!”

Seriāla uzņemšanas laikā K. Bredšova apavu iegādei ir iztērējusi aptuveni 40 000 dolārus. Viņas garderobē ir ap 100 kurpju pāri no tādiem zīmoliem kā Manolo Blanik un Džimmi Ču. Kaisle pēc apaviem tā viņu tā aizrauj, ka dažreiz nav pat pietikusi nauda, lai nokļūtu mājup, tāpēc nācies doties ar kājām. Viņa šķērsojusi aptuveni 50 krustojums ar 400 dolāru vērtām kurpēm kājās. Protams, kurpju dēļ K.Bredšova ir izdzīvojusi pamatīgu stresu – piedzīvojusi divas laupīšanas, kad viņai nozaga apavus, seriālā redzams vēl kāds nepatīkams brīdis – kurpi no ārkārtīgi dārgas kolekcijas sagrauza suns.

Turpmākajās nedēļas nogalēs skatieties: 14. novembrī plkst. 17:55 Šopaholiķes atzīšanās, 21. novembrī plkst. 18:00 Garais gads un 28. novembrī plkst. 17:40 Kā pazaudēt puisi 10 dienās Kanālā 2!

Lasi vēl