Kanālā 2 Valentīna dienā mīlestība un romantika visas dienas garumā

0 Komentāru
Kanālā 2 Valentīna dienā mīlestība un romantika visas dienas garumā
()

Kanāls 2, rūpējoties par daiļajām, šarmantajām un jaukajām dāmām, ienesīs mīlestību ikvienā mājā. Sanāciet kopā ar draudzenēm, sarūpējiet saldumus, gardus dzērienus un ļaujieties mīlestības svētku baudīšanai. Valentīna dienai sarūpēta romantikas pilna programma no 13:00 līdz 20:00 ar realitātes šova Mīlestība savvaļā dalībnieku pikantajiem piedzīvojumiem. Vakara cēlienam 21:00 sagādāta romantiska filma Brīvdienas. Izbaudiet Valentīna dienas īpašo programmu 14.februārī Kanālā 2!

Mazas dāvaniņas, ar roku rakstītas kartiņas, saldumi, mīlestības apliecinājumi, sarkanās rozes un gaisā virmojošā mīlestība. Šīs ir galvenās lietas, kas daudziem saistās ar Svētā Valentīna dienu jeb mīlestības svētkiem. Nebūt nav teikts, ka šie svētki ir domāti tikai pāriem, apliecināt mīlestību var gan tētim, gan mammai, kā arī draudzenēm vai kādam citam mīļam cilvēkam. Lai ar ko kopā tiktu pavadīta Valentīna diena, tā noteikti jāpavada uz mīlestības nots, un to vislabāk var izdarīt, esot kopā ar Kanālu 2!

Kā radusies Svētā Valentīna diena?

Svētā Valentīna dienas tradīcijas un paražas saglabājušās no seniem laikiem līdz mūsdienām. Ar Valentīna dienu saistās daudz un dažādu leģendu. Populārākā un romantiskākā ir leģenda par Senās Romas priesteri Valentīnu, kurš dzīvojis 3.gadsimtā. Pie varas esošais imperators Klaudijs II nonācis pie secinājuma, ka vīrieši, kuriem ir ģimene – sieva un bērni – nav tik labi karotāji, kā brīvie stiprā dzimuma pārstāvji.

Lai spēcinātu sava karapulka rindas, Klaudijs II aizliedzis jauniem vīriešiem precēties. Pēc dabas sirsnīgais priesteris Valentīns sapratis, ka šāda pavēle ir netaisna un nav pakļāvies imperatora gribai. Viņš slepus laulājis mīlniekus, centies samierināt pārus, kas ir sastrīdējušies, rakstījis mīlestības vēstules to cilvēku vietā, kuri paši to nav varējuši, un dāvinājis ziedus pāriem, kurus pats salaulājis.

Kad nāca gaismā, ka Valentīns ignorē imperatora pavēli, viņam piesprieda nāvessodu. Tas esot izpildīts 270.gada 14.februārī.

Ko varēs vērot Kanālā 2?

Kanāls 2 Valentīna dienu piedāvā pavadīt ar romantisko realitātes šovu Mīlestība savvaļā. Kostarikas džungļos satiekas desmit jaunas sievietes un vīrieši, kuri cer atrast savu īsto un vienīgo mīlestību. Viņi tiek sadalīti pāros un pēc tam viņiem kopīgi jāpārvar dažādi šķēršļi, lai cīnītos par galveno balvu – ceļojumu apkārt pasaulei. Šovs ir bijis sākums divu pāru laimīgām attiecībām, kuras vēl joprojām pastāv, un viens pāris jau ir precējies. Skatieties Mīlestības savvaļā 14.februārī no 13:00 līdz 20:00 Kanālā 2!

Savukārt vakara noslēgumā Kanāls 2 iesaka baudīt romantisko filmu Brīvdienas. Stāsts par divām sievietēm, kuras katra dzīvo savā pasaules malā, un ir vīlušās attiecības ar otru pusīti. Viņas nejauši iepazīstās internetā un nolemj Ziemassvētku brīvdienās apmainīties ar dzīvesvietām.

Izrādās, šādas pārmaiņas var novest pie laimīgam beigām jeb iemīlēšanās. Galvenās varones ir simpātiskā Kamerona Diaza (Cameron Diaz) un romantiskā Keita Vinsleta (Kate Winslet), kura jau gadu gadiem saistās ar Valentīna dienu, pateicoties kulta filmai Titāniks.

Kanāla 2 piedāvātā filma parāda, ka pat tad, kad visas attiecības nav izdevušās un ir piedzīvotas vienas vienīgas vilšanās, nevajag atmest cerību satikt īsto un vienīgo. Skatieties Brīvdienas 14.februārī 21:00 Kanālā 2

 

 

Izbaudiet Valentīna dienas īpašo programmu 14.februārī Kanālā 2!

0 Komentāru