Komentāri
Kanālā 2 Tīrības maniaki satiksies ar nevīžīgiem mantraušiem
Publicitātes foto

Kanāla 2 jaunais realitātes šovs Tīrības maniaki (Obsessive Compulsive Cleaners) parāda divas galējības – pārlieku lielas tīrības un mantu vākšanas māniju. Šova mērķis ir perfektos kārtību cienītājus ielaist mantu vācēju mājās, kurās valda pilnīgs haoss un gadu gaitā krāto mantu klāj biezas putekļu kārtas. Tīrības maniaki ir ieradušies, lai beidzot ieviestu kārtību. 

Kanāla 2 jaunā šova Tīrības maniaki galvenie varoņi ir cilvēki, kuru diagnoze ir tīrības apsēstība. Tie ir cilvēki ar kompulsīviem traucējumiem, kuru iespaidā cilvēki mēdz veikt atkārtotas darbības. Viņuprāt, vienmēr var sakārtot, izmazgāt un nopulēt vēl labāk! Šo cilvēku mājās neatradīsies pilnīgi neviena vieta, uz kuras būs ieraugāms pat pasaulē vismazākais puteklītis, tomēr ar to nav pietiekami – drošības labad visu vajag vēlreiz pārtīrīt! Turklāt ar tīrību apsēsto cilvēku sapnis ir, lai citi cilvēki tīrību un kārtību mīlētu tikpat ļoti kā viņi.

Kāpēc nepārtraukti tīrīt paša māju, ja var uzkopt to, kur pats netiek galā? Šovs paredz, ka kārtības cienītāji dodas ciemos pie mantu vācējiem, kuriem ir spēcīga vēlme iegūt arvien vairāk jaunu un bezjēdzīgu mantu, un grūtības no tām šķirties, neatkarīgi no to vērtības un lieluma. Šie cilvēki ir tik pārņemti ar savām lietām, ka nereti viņiem pat ir grūti pārvietoties savās mājās, jo visur ir aizkrauts ar mantām un uzkopt ir praktiski neiespējami. Viņuprāt, bardaks mājās ir normāla un pat vajadzīga lieta. Strīdi un domstarpības sākas brīdī, kad šajās mājās viesojās cilvēki, kuri pārliecināti par gluži pretējo. Tāpat pārbaudījumi sagaida perfekcionistus, jo ar ko tādu viņi pirmo reizi sastapsies – vairākus mēnešus netīrīts pods, lielās mantu kaudzes un mēnešiem nemazgātie trauki! Kas notiek, kad tīrīgus cilvēkus ielaiž nevīžīgo mājās, ieraudzīsiet šovā Tīrības maniaki jau 21. oktobrī un turpmāk no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 21.05 Kanālā 2!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl