Kanālā 2 tievēšanas sezona mīsies ar pasakainu kūku cepšanu

1 komentārs
Kanālā 2 tievēšanas sezona mīsies ar pasakainu kūku cepšanu
Publicitātes foto

11. jūlijā un turpmāk katru darbadienu Kanālā 2 būs vērojami divi jauni šovi. Iedvesmu jaunām apņēmībām plkst. 19.00 radīs dalībnieki šovā Ekstrēmās pārvērtības: Tievēšanas sezona, savukārt plkst. 21.00 kārdināšanā un apņēmību laušanā aicinās šovs Pasakainās tortes.

Pretī veselīgām pārmaiņām!

Pirmais no Kanāla 2 jaunumiem ir šovs Ekstrēmās pārvērtības: Tievēšanas sezona (Extreme makeover: weight loss edition), kurā dalībnieki brīvprātīgi piekrīt mainīt savu dzīvesveidu un uzsākt īpašu svara zaudēšanas programmu personīgo treneru vadībā. Šova koncepts minimāli balstīts uz oriģinālajām Ekstrēmajām pārvērtībām, kurā dalībniekam iespējams saņemt pārvērtības plastiskās operācijas veidā, mainot savu dzīvi uz visiem laikiem. Un tomēr Ekstrēmās pārvērtības: Tievēšanas sezona koncentrējas tieši uz personas spējām gada laikā zaudēt pēc iespējas vairāk liekā svara ar treniņu un diētas palīdzību, saņemot iespēju izaicinājuma beigās veikt plastisko operāciju. Tādējādi viscentīgākais dalībnieks ne vien pats pielicis pūles, lai iegūtu sen kāroto augumu, bet arī saņēmis atalgojumu – iespēju atbrīvoties no liekās ādas un citām nepilnībām, noslēdzot savu transformāciju. Katra epizode skatītājus iepazīstinās ar vienu tievētgribētāju, kas centīsies sasniegt savu ideālo svaru.

Pārvērtības būs tiešām pārsteidzošas – kāds no dalībniekiem, kas sver gandrīz 300 kilogramus, gada laikā ar treniņu un diētas palīdzību zaudēs pat pusi sava līdzšinējā svara. Šova veiksmes atslēga ir pašu dalībnieku iniciatīva sportot un piekopt veselīgu dzīvesveidu. Treneris vien pirmajos mēnešos sniedz galvenās vadlīnijas – pārējais ir pašu tievētāju rokās. Tādējādi šovs rādīs ne vien ekstrēmas pārvērtības, bet arī iedvesmos skatītājus nepadoties jebkurā sarežģītā situācijā. Vērojiet, cik apņēmīgi dalībnieki atvadīsies no saviem liekajiem kilogramiem šovā Ekstrēmās pārvērtības: Tievēšanas sezona, sākot ar 11. jūliju plkst. 19.00 Kanālā 2!

Fantāziju lidojumi kūku veidolā

Otrs jaunums, ko varēsiet skatīties, ir šovs Pasakainās tortes (Fabulous cakes), kas sniedz iespēju ieskatīties labāko konditoru ikdienas gaitās. Katrā raidījumā varēsiet apciemot kādu no Amerikas štatiem, lai kļūtu par liecinieku trīs neparastu, īpašām klientu vēlmēm pieskaņotu kūku izveidei. Pasaulē labākie konditorejas izstrādājumu meistari dalīsies savos padomos un rādīs īpašas kūku cepšanas un veidošanas tehnikas. Šovs ļaus ielūkoties vēl nepiedzīvotā saldumu veidošanas pieredzē, liekot nobālēt ikdienā veikalos sastopamajām tortēm un kūkām.

Pasakainās tortes liks aizmirst par garlaicīgām kūkām. Skatītāji tiks iepazīstināti ar dažādiem kūku meistariem no Lasvegasas, Čikāgas, Bostonas, Losandželosas, kā arī citām lielākām un mazākām ASV pilsētām. Tiks gatavotas gan dzimšanas dienu, gan kāzu un citu pasākumu kūkas – Operas spoks, kūka bērna gultiņas formā topošajai māmiņai un debesskrāpja formas kūka labdarības pasākumam. Krāsainas un radošas kūkas būs vērojamas no 11. jūlija ik darba dienu plkst. 21.00 Kanālā 2!

Sekojiet līdzi šķietami atšķirīgiem, tomēr vienlīdz aizraujošiem šoviem no 11. jūlija Kanālā 2!