Kanālā 2 gada izskaņā virmos kaislības un dziesmas

Pievienot komentāru
Kanālā 2 gada izskaņā virmos kaislības un dziesmas
Publicitātes foto

Kanāls 2 tiem, kuri vēlas baudīt atpūtu, Ziemassvētkos piedāvā sākt nesteidzīgi rītu ar lieliskām svētku filmām, bet turpinājumā – Viņas melo labāk 3. sezona, no pirmās līdz pēdējai sērijai. Tā ir lieliska iespēja pakavēties vasarīgu jūtu reibumā, ieskatīties kaislību dabā un ļauties attiecību līkločiem. No mīlestības līdz nodevībai, no iekāres līdz nicinājumam. Savukārt 31. decembrī un 1. janvārī visas dienas garumā ikviens skatītājs varēs izbaudīt šovu Sanāciet, sadziediet!.

Svētku filmu piedāvājums

Kanāla 2 svētku plašais piedāvājums sāksies jau 24. decembrī plkst. 8:45 ar ģimenes filmu Ziemassvētki ar Holliju (Christmas with Holly) un plkst. 10:35 turpināsies ar Četri Ziemassvētki: visur labāk nekā mājās (Four Christmases). Savukārt pirmajos Ziemassvētkos, 25. decembrī plkst. 8:40 gaidāma ģimenes filma Jukas Ziemassvētkos (Santa in the house) un plkst. 10:30 televīzijas pirmizrāde Papīra eņģeļi (Paper angels). Svētku turpinājumam Otrajos Ziemassvētkos, 26. decembrī, plkst. 8:10 Tas būs ziņās! (Snow bride) un plkst. 9:55 komēdija Ģimenes cilvēks (Family man). Arī nākamajai dienai būs lielisku filmu piedāvājums – 27. decembrī plkst. 8:50 Nomoda sapnis (Holidaze) un plkst. 10:30 televīzijas pirmizrāde Meklējot leprikonus (Chasing leprechauns). 28. decembrī plkst. 9:45 Noķert Ziemassvētku zvaigzni (Catch a Christmas star) un plkst. 13:25 Vārdu maģija: Džoanna Roulinga. Neoficiālā biogrāfija (Magic beyond words: the JK rowling story), bet 29. decembrī plkst. 13:25 Lengstona Ziemassvētkiem (Black nativity). Jaunā gada rītā plkst. 10:20 ikviens aicināts izbaudīt Neprātīgi iemīlējies: mūzikls (Lovestruck: The musical) Kanālā 2!

Visa Viņas melo labāk 3. sezona!

Kanāls 2 aicina svētku laikā pakavēties pie labākā, kas noticis šajā vasaras un rudens sezonā. No 24. līdz 27. decembrim plkst. 12:10 ikviens skatītājs varēs izbaudīt Latvijā veidotā seriāla Viņas melo labāk visas 3. sezonas sērijas. Tajās gaidāmi aizraujoši notikumi četru dāmu – Martas, Margaritas, Jolantas un Kristīnes – dzīvēs. Marta un Margarita beidzot satiks savus mīļotos vīriešus, ar kuriem piedzīvos daudz priecīgu brīžu, pārsteigumu un arī vilšanos. Intrigas un kaislības virmos arī ap Jolantas dzīvi, kura iepriekšējā sezonā paspēja veidot mīlas afēru gan ar Māri, gan Konrādu. Vai kāds no viņiem būs līgavainis un vedīs Jolantu pie altāra? Savukārt Kristīnes un Kārļa attiecībās būs redzami daudzi sirsnīgi un arī skarbi brīži. Vai viņi paliks kopā uz mūžu, kā veidosies viņu attiecības tālāk rādīs laiks. Arvis satiks jaunu mīlestību, kura būs trausla un sargājama, tāpat piedzīvos daudz dramatisku brīžu attiecībās ar Māri.

Gadu mijai jautras un muzikālas noskaņas

Kanāla 2 gadu mijas dāvanu kastē būs dziesmas, spēles degsme un satikšanās prieks ar Latvijā mīlētiem un cienītiem cilvēkiem. Ar humoru un jautrību varēs aizvadīt veco gadu un ieskandināt jauno, 2016. gadu – to palīdzēs piedzīvot šovs Sanāciet, sadziediet ar Baibu Sipenieci-Gavari! Tas būs skatāms 31. decembrī un 1. janvārī no plkst. 12:00 Kanālā 2! Šovā sagaidāms azarts, pozitīvas emocijas un pats galvenais – tik daudz latviešu dziesmu kā vēl nekad. Spēlēs grupa, viesos būs ieradušies ikviens, kurš klausās un mīl latviešu dziesmas!

Arī nākamajām dienām Kanāls 2 ir sarūpējis īpašu Jaunā gada programmu, kas ļaus kārtīgi atgūties pēc svētkiem. Skatītājus sagaida visa Radīti skatuvei (Glee) 4. sezona, kurā ir viss, ko sirds var vēlēties – dziesmas, dejas, mīlestība, attiecības, arī sirdssāpes un meli. Skatieties seriālu Radīti skatuvei 2. un 3. janvārī no plkst. 10:00 visas dienas garumā Kanālā 2!

Palutiniet sevi Ziemassvētkos un gadu mijā ar īpašo Kanāla 2 programmu!