Kanālā 2 – Šķiršanās padomi draudzenēm

Pievienot komentāru
Kanālā 2 – Šķiršanās padomi draudzenēm
Foto: Universal Network Television LLC.

Rakstniece Ebija ir skaista un valdzinoša sieviete, kas raksta padomu grāmatas un iedvesmo citas dāmas ar savu veiksmīgās laulības pieredzi. Ebijai ir veiksmīga karjera, viņas grāmatas ir ļoti pieprasītas. Un tomēr Ebijas rožainajā dzīvē pienāk brīdis, kad laimīgā laulība nonāk uz iziršanas robežas. To uzzina viņas draudzenes, bērni, kā arī grāmatu cienītājas. Kā sadzīvot ar šķiršanās sāpēm? Draudzenes palīdz Ebijai nezaudēt galvu un no jauna mācīties mīlēt sevi un dzīvi. Skatieties seriālu Šķiršanās padomi draudzenēm no 14. decembra pirmdienas vakaros plkst. 22:05 Kanālā 2!

Sievietēm, kuras iecienījušas pasaules kulta seriālu Sekss un lielpilsēta, noteikti patiks arī Šķiršanās padomi draudzenēm. Galvenajās lomās ir sievietes, kuras, lai arī piedzīvojušas sāpīgu šķiršanos, joprojām tic īstai, ideālai mīlestībai, kas aizslaucīs visas raizes! Skatītāji varēs ieraudzīt pikantu, kaislīgu un tai pat laikā arī diezgan gudru skatījumu uz mūsdienu cilvēku savstarpējām attiecībām un seksuālo dzīvi. Seriāls Šķiršanās padomi draudzenēm (Girlfriend’s guide to divorce), balstīts uz rakstnieces Vicki Iovine grāmatas Draudzeņu padomi (Girlfriend’s guide) notikumiem.

Ebijas Makārtijas grāmatās ir noderīgi padomi par laulību un bērnu aprūpi. Viņas noderīgos padomus ievēro daudzas lasītājas. Taču šobrīd Ebijas un viņas vīra Džeika attiecības nonākušas uz iziršanas robežas, pat ģimenes terapija nav spējusi glābt viņu laulību. Lai arī emocionāli un fiziski viņa jūtas pilnībā atsvešinājusies no sava vīra, tomēr bērni un padomdevējas statuss abus vēl notur kopā. Taču ne uz ilgu laiku, jo šķirto draudzeņu ietekmē, viņa savos 40 gados nolemj gūt jaunu dzīves pieredzi. Šķirtās mammas Laila un Fēbe ir Ebijas lielākais iedrošinājums nešaustīt sevi par laulības iziršanu, bet turpināt dzīvot!

Kādā vakarā Ebija dodas kopā ar draudzeni uz nakts klubu, kurā tiek mudināta atbrīvoties un ļauties piedzīvojumiem! Ebija iepazīstas ar kluba menedžeri, kurš ir daudz jaunāks, taču spēj Ebiju tā aplaimot ar komplimentiem, ka viņa kautrīgumu met pie malas un abi ļaujas mīlas priekiem. Beidzot Ebija sajūtas kā īsta sieviete – staro, atzīstoties savam mīlniekam, ka sen nav tik lieliski jutusies. Vēlāk, atgriežoties mājās, par Ebijas un Džeika šķiršanos uzzina arī abu bērni. Pēc šiem notikumiem seko Ebijas grāmatas prezentācija – pirmkārt, viņa ierodas bez ģimenes, otrkārt, pasākuma laikā viņa pasaka, ka grāmatā rakstītais ir meli un atklāj patiesību par savu laulību. Kā tas ietekmēs viņas turpmāko dzīvi? Skatieties seriālā Šķiršanās padomi!

Galveno – Ebijas – lomu atveido aktrise Liza Edelsteina (Lisa Edelstein), kura atklāj, kāpēc piekrita spēlēt seriālā: ”Pirmkārt, man ļoti patīk sadarboties ar producenti Martiju Noksoni, kurai, manuprāt, piemīt nepārspējams talants. Otrkārt, seriāls sevī ietver plašu žanru amplitūdu, no komēdijas līdz drāmai. Notikumi vienā brīdī var būt pavisam viegli un asprātīgi, bet otrā – asi un aizskaroši. Būt daļai no šāda seriāla gadās ļoti reti, tāpēc man ir ļoti liels prieks, ka es to varu piedzīvot.” Aktrise L.Edelsteinu skatītāji pazīs no seriāliem – Kāstla metode (Castle), Elementāri, Vatson! (Elementary), Doktors Hauss (House M.D.), Felicita (Felicity). Savukārt seriāla veidotāja ir Martija Noksone (Marti Noxon), kuras vārds, iespējams, nav tik plaši atpazīstams, toties viņas producētos seriālus zina daudzi skatītāji. To vidū ir Radīti mūzikai (Glee), Grejas anatomija (Grey’s Anatomy), Izlaušanās (Prison’s break) un citi.

Seriāla komandā strādājošie cilvēki, kas izvēlējušies un veidojuši seriāla skaņu celiņu, pelnījuši uzslavas, jo dziesmas, kuru fragmenti skan seriālā, ir gaumīgas un nepieciešamo noskaņu rosinošas. Piemēram, pirmajā sērijā būs dzirdama Nellija Furtado (Crazy), Laura Mvula (Green Garden), Lianne La Havas (Is Your Love Big Enough?), Gin Wigmore (Man like that), Funkadelic (Can You Get to That).

Skatieties seriālu Šķiršanās padomi draudzenēm no 14. decembra pirmdienas vakaros plkst. 22:05 Kanālā 2!