Kanālā 2 sestdienās filmas par un ap attiecībām

Komentāri

Kanāls 2 novembra sestdienu pēcpusdienu filmu programmu atklās ar televīzijas pirmizrādi filmai Sekss un lielpilsēta. Filma tiks izrādīta 7. novembrī plkst. 17:20.

Kerijas Bredšovas sapnis beidzot ir piepildījies – viņa precēsies ar Lielisko vīrieti. Viņš jau reiz ir bijis laulībā, tāpēc vēlas nelielas svinības, taču Kerija, pielaikojot labāko dizaineru kāzu kleitas, ātri vien aizraujas ar domu par modes dāmas sapņu kāzām. Pēc sarunas ar Mirandu, kura runā par savas laulības problēmām, Lielisko vīrieti pārņem šaubas. Stīva un Mirandas attiecībās iestājies panīkums, tāpēc abi pārguļ ar citiem cilvēkiem un galu galā izšķiras. Kad Lieliskais vīrietis pamet Keriju pie altāra, draudzenes dodas ceļojumā, kam bija jākļūst par jaunā pāra medusmēnesi. Draudzenes ir lieliska kompānija, taču Kerija nespēj uzreiz atgūt dzīvesprieku. Samantu kaitina prombūtne no arvien aizņemtākā Smita, kura aktiera karjera uzņem apgriezienus, tāpēc viņa izseko glīto jaunekli. Valentīna dienā Miranda atzīstas Kerijai, ka ir vainojama Lieliskā vīrieša bēgšanā. Rezultātā Kerija izlīgst ar savu mīļoto, un abi salaulājas miertiesneša kabinetā.

Oriģinālais nosaukums: Sex and the City
Gads: 2008
Režisors: Maikls Patriks Kings
Lomās: Sāra Džesika Pārkere, Kima Ketrela, Kristīna Deivisa, Sintija Niksone, Kriss Nots u.c.

14. novembrī plkst. 17:55 filma Šopaholiķes atzīšanās

Rebeka dzīvo Ņujorkā. Visu savu naudu viņa izšķiež iepērkoties – viņai piemīt visai mūsdienīga kaite – šopaholisms. Lai atbrīvotos no parādu nastas, Rebeka atrod darbu lepnā žurnālā, kur viņas rakstītās slejas ar ieteikumiem par iepirkšanos drīz vien kļūst populāras, padarot viņu par slavenību. Neveiksmīga cenšanās atbrīvoties no iepirkšanās netikuma, romantiskas attiecības un pagātnes rēgi, kas draud to visu izbojāt, netraucē Rebekai apzināties, ka iepirkšanās tomēr ir viena velnišķīgi aizraujoša lieta.

Oriģinālais nosaukums: Confessions of a Shopaholic
Gads: 2009
Režisors: P. Dž. Hogans
Lomās: Aisla Fišere, Hjū Dansijs, Džoana Kjūsaka u.c.

21. novembrī plkst. 18:00 filma Garais gads

Annas un viņas drauga ceturtā gadadiena paiet bez bildinājumā un saderināšanās gredzena, tāpēc Anna izlemj, ka ir pienācis laiks rīkoties. Saskaņā ar senām īru tradīcijām, garajā gadā sievietes var bildināt vīriešus, tāpēc Anna seko Džeremijam uz Dublinu, lai lūgtu draugu kļūt par viņas vīru. Taču viņa nejauši nonāk nepareizajā vietā un ir spiesta lūgt izskatīgā un bezbēdīgā Deklana palīdzību, jo tā ir viņas vienīgā iespēja šķērsot valsti. Garā ceļojuma laikā viņi abi atklāj, ka mīlestība bieži vien ir neparedzama.

Oriģinālais nosaukums: Leap Year
Gads: 2010
Režisors: Anands Takers
Lomās: Eimija Adamsa (Anna Breidija), Metjū Guds (Deklans), Ādams Skots (Džeremijs), Džons Litgovs (Džeks Breidijs), Keitlina Olsone (Libija) u.c.

28. novembrī plkst. 17:50 filma Kā pazaudēt puisi 10 dienās

Bendžamins Berijs noslēdz derības ar savu šefu savaldzināt kādu meiteni desmit dienās. Savukārt žurnāliste Endija cenšas panākt, lai redaktore viņai ļautu pašai izvēlēties tēmas, nevis veidot tikai pasūtījuma rakstus. Tādēļ viņa noslēdz vienošanos ar priekšnieci. Ja Endija uzrakstīs labi vienu rakstu, vēlāk varēs darīt, ko pati vēlas. Raksta tēmu iesaka redakcijas sievišķīgais kolektīvs, un tā ir: Kā pazaudēt puisi 10 dienās. Tā izveidojas pāris, kurā katram ir pilnīgi pretējs mērķis.

Oriģinālais nosaukums: How to Lose a Guy in 10 Days
Gads: 2003
Režisors: Donalds Petrī
Lomās: Keta Hadsone, Metjū Makonahijs, Edams Goldbergs u.c.

Lasi vēl