Kanālā 2 novembrī – realitātes šova Vecpuisis jaunākā sezona

Komentāri
Kanālā 2 novembrī – realitātes šova Vecpuisis jaunākā sezona
Foto: Warner Bros. Entertainment, Inc.

Kanāla 2 realitātes šova Vecpuisis 14. sezonas galvenais varonis ir pilots Džeiks Pavelka – gudrs un elegants vīrietis, kuru ne viena vien dāma atzīs par ļoti izskatīgu un veiksmīgu. Taču ir kāds vēl būtiskāks fakts – viņš ir gatavs precībām. Divdesmit piecas pievilcīgas sievietes ir gatavas uz visu, lai tikai kļūtu par viņa līgavu. Iepazīstiet tuvāk Džeiku un skatieties emocionāli aizraujošā šovu Vecpuisis 14. sezonas pirmizrādē no 14. novembra sestdienās plkst. 21.00 Kanālā 2!

Pilots un dāmas

Miljoniem skatītāju visā pasaulē seko līdzi realitātes šovam Vecpuisis (The Bachelor), kurā 25 dalībnieces cīnās par viena izskatīga un iznesīga vīrieša sirdi. Šovs ir uzņemts Losandželosā, un par tā galveno varoni izvēlēts pilots Džeiks Pavelka (Jake Pavelka). Potenciālo līgavu vidū ir intelektuāli izglītotas personības – skolotājas, pārdošanas vadītājas, žurnālistes, pilote, friziere, mediķe, kā arī modele, viesmīle, stiliste, dejotāja un citas. Viņas visas kā viena sapņo atrast savu īsto un vienīgo. Sirdis lūzīs, jo beigās paliks tikai viena. Ko gatavas darīt sievietes, lai iekarotu skaistā pilota sirdi? Kuru Džeiks bildinās? Vai viņa teiks jāvārdu? Skatieties jau drīzumā!

Šovā piedalās ne pirmo reizi

Pēc vairāk nekā desmit gadu ilgām mācībām, 23 gadu vecumā Džeiks kļuva par Atlantic Southeast Airlines pilotu – kapteini un lidošanas instruktoru. Aktīvs viņš ir ne tikai darbā, bet arī ārpus tā, piedaloties dažādās televīzijas reklāmās un šovos, kas veidoti Dalasā. Arī viņa māsīca – televīzijas seja un aktrise Džesika Pavelka (Jessie Pavelka) ir ļoti tuvās attiecībās ar sportu, izrādot savu seksīgo augumu kā modele dažādās fitnesa sacensībās, kā arī strādājot par personisko treneri.

Šis nav pirmais realitātes šovs, kurā Džeiks piedalās – viņš ir bijis arī slavenajā vecmeitu šova The Bachelorette 5. sezonā, kurā diemžēl neizturēja līdz galam, taču viņam tika dota otra iespēja atrast savu īsto sievieti vecpuišu šova The Bachelor 14. sezonā. Pēc abiem šoviem Džeiks ieguva plašu atpazīstamību, un drīz vien viņš kā zvaigzne piedalījās deju šova Dejo ar zvaigzni (Dancing with te Stars) 10. sezonā, kura formāts ir arī vairākkārt adaptēts Latvijā. Savukārt tad sekoja šovs Famous Food, kurā vienuviet pulcējās dažādas slavenības un radīja savu restorānu biznesu, kā arī H8R (Hater), kas apspriež un nereti kritizē citu pazīstamu cilvēku dzīves veiksmes un neveiksmes.

Izbaudiet Kanāla 2 realitātes šovu Vecpuisis 14. sezonas pirmizrādi no 14. novembra sestdienās 21.00!

Lasi vēl