Kanālā 2 kaislības, noslēpumi un bagātu cilvēku dzīve

Pievienot komentāru
Kanālā 2 kaislības, noslēpumi un bagātu cilvēku dzīve
Realitātes šovs Īstās mājsaimnieces.Orindža. Publicitātes foto

Kanāls 2 skatītājiem piedāvā divus īpašus jaunumus – pirmais no tiem ir ar Zelta Globusu godalgotais seriāls Mīlas dēka. Tas ir skarbs, bet aizraujošs ceļojums pa sievietes un vīrieša slēptākajām vēlmēm – kaislībām un domām. Tāpat Kanāla 2 ekrānos atgriežas seriāls Īstās mājsaimnieces.Orindža ar jauno, 5. sezonu, kas turpinās atklāt bagātu sieviešu dzīves un viņu šokējošās problēmas.

Viens stāsts, divas – atšķirīgas interpretācijas

Kanālā 2 seriāls Mīlas dēka (The Affair) sāksies jau 31. augustā un tas būs skatāms ik pirmdienas vakaru plkst. 22:05! Seriāls atklāj kādas mīlas dēkas anatomiju – soli pa solim – kā un kāpēc tā sākās, kāda bija iesaistīto cilvēku motivācija rīkoties tieši tā. Noa un Elisone ir ļoti atšķirīgi – Noa ir laimīgi precējies četru bērnu tēvs, kurš ar ģimeni ieradies mazpilsētā, lai rakstītu savu otro grāmatu. Elisona ir jauna oficiante, kas cenšas atrast mieru dzīvē un laulībā pēc piedzīvotā traģiskā nelaimes gadījuma, kad viņa zaudēja savu četrus gadus veco dēlu. Mīlas dēka, kas izvēršas starp abiem, tiek izstāstīta no abām pusēm – Noa un Elisones atmiņās.

Seriāls Mīlas dēka un tā galvenā aktrise Ruta Vilsone (Ruth Wilson) ir ieguvusi Zelta Globusu (Golden Globe). Kā viņa pati atzīst: ”Manuprāt, pretrunīgās varoņu iezīmes, ir visinteresantākā seriāla sastāvdaļa. Un, lai cik varoņi būtu dažādi, pāri visam ir cilvēciskums. Tāds bija mūsu, aktieru, darbs – būt empātiskam jeb saprast otra cilvēka jūtas.”

Seriāla ainas ir filmētas restorānā The Lobster Roll, kurā strādā Elisone. Arī reālajā dzīvē eksistē restorāns un tas atrodas Montaukā (Montauk), kur ikviens to var apmeklēt un apskatīt vasaras sezonā. Tieši tur aizsākas abu galveno varoņu mīlas stāsts, kad Noa cenšas uzminēt, kādu grāmatu lasa Elisone. Minējums bija Anna Kareņina un izrādījās neprecīzs, taču interesanti, ka Elisones atveidotāja R.Vilsone ir filmējusies saviļņojošajā mīlas stāstā Annas Kareņina.

Mājsaimnieces atgriežas!

Realitātes šovs Īstās mājsaimnieces.Orindža (Real housewifes of Orange), kas seko vairāku sieviešu mājas un darba dzīvei Orindžas apgabalā, Kalifornijā. Orindža ir bagātu un smalku ļaužu rajons, kurā visi viens otru pazīst. Vidējā mājas cena šeit svārstās no 1.8 līdz 2.2 miljoniem dolāru. No ārpuses sieviešu dzīve šajā šķietamajā paradīzē izskatās nevainojama – kāda tā ir no iekšpuses? Bagātnieces var būt kā draudzenes, tā ienaidnieces, arī baudītājas un izmantotājas. Viņas nereti mēdz tērēt laiku un resursus tukšā vietā uzpūstas problēmas risināšanai! Izbaudiet realitātes šova Īstās mājsaimnieces.Orindža no otrdienas līdz ceturtdienai plkst. 22:05 Kanālā 2!