1 komentārs
Kanālā 2 drosmīgs iepazīšanās šovs – “Kailā pievilcība”
Publicitātes foto

Kā būtu, ja pirms randiņa varētu apskatīt otru cilvēku tuvāk – no pēdām līdz krūtīm, turklāt pilnīgi kailu? Kanāls 2 piedāvā iepazīšanās šovu ”Kailā pievilcība”, kurā dalībnieki ļauj smalki aplūkot savu ķermeni. Bez aizspriedumiem, bez retušējuma… Baudiet jauno iepazīšanās šovu ”Kailā pievilcība” no 7. augusta pirmdienās plkst. 23.10 Kanālā 2!

Atrast savu īsto un vienīgo nav viegli. Mūsdienās vairums randiņu notiek ar interneta palīdzību, kur daudz nosaka tas, kā cilvēks prot sevi attēlot – viņa profils, konkrētais foto, apģērba stils. Aiz tā visa cilvēks var paslēpt savu īsto būtību.

Taču – kā būtu tad, ja nebūtu nekas, aiz kā paslēpties? To pārbaudīs šovs ”Kailā pievilcība” (Naked attraction).

Katrā raidījumā piedalās seši cilvēki: sievietes vai vīrieši, kuri vēlas iepazīties, un tā vārdā ir gatavi nomest visu lieko un parādīt sevi potenciālajam randiņu partnerim pilnīgi kailu! Seši kaili cilvēki stājas viena priekšā, un tieši šis viens izvēlas, kuru viņš gribēs redzēt arī apģērbtu.

Foto

Kailie ķermeņi gan tiek atklāti pamazām – no apakšas uz augšu. Pēc katras atklātās zonas viens no dalībniekiem no tālākās iepazīšanās spēles tiek izslēgts, kamēr nonāk līdz uzvarētājam – tam vienīgajam, kurš dosies uz randiņu ar visām drēbēm.

Iepazīšanās šovu vada televīzijas raidījumu vadītāja, producente un žurnāliste Anna Ričardsone (Anna Richardson), kurai uzticēts palīdzēt dalībniekiem izvēlēties potenciālo cilvēku, ar kuru doties uz randiņu.

Iepazīšanās šovs ”Kailā pievilcība” no 7. augusta pirmdienās plkst. 23.10 Kanālā 2!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl