Kad dažas sekundes un notikums izmaina visu dzīvi…

2 komentāri

LNT ekrānos jau drīzumā būs skatāms jauns Turcijas seriāls Fatmagula, kas vedīs cauri jaunas sievietes dzīves līkločiem. Fatmagula Ketendži ir saderinājusies ar savu mīļoto vīrieti Mustafu Nalčali. Abi lolo kopīgus nākotnes sapņus – viņi vēlas uzbūvēt māju un veidot ģimeni. Taču viņu mīlestība un sapņi drīz vien izplēn, jo kāds negaidīts notikums dramatiski pārvērš abu dzīves! Sekojiet līdzi Fatmagulas dzīvesstāstam no 11. marta darba dienās plkst. 18.00 kanālos LNT un TVPlay!

LNT skatītāju iemīļotais seriāls Gumušas stāsts tuvojas noslēgumam, fināla negaidītie pavērsieni pārsteigs ikvienu skatītāju. Taču jau drīzumā LNT ekrānos būs skatāms jauns Turcijas seriāls Fatmagula (Fatmagül’ün Suçu Ne?). Tas jau paspējis iekarot skatītāju sirdis daudzās pasaules valstīs un drīzumā tiks nodots Latvijas skatītāju uzmanībai. Seriālā galveno varoni Fatmagulu atveidos agrāk kanālā LNT rādītā seriāla Kārdinājuma varā (Aşk-ı Memnu) varones Bihteras atveidotāja – aktrise Berena Sāta (Beren Saat). Aktrise ieguvusi divas prestižas balvas ar nosaukumu Golden Butterfly Awards, kā arī ir viena no pelnošākajām aktrisēm Turcijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saderināšanās ballīte

Seriāla pirmā sērija tiks atklāta ar greznu saderināšanās ballīti, jo ietekmīga uzņēmēja Rešata Jašarana dēls Selims un politiķa Turanera Alagoza meita Meltema nolēmuši vienot savas dzīves. Šeit pulcēsies augstāko aprindu cilvēki un četri seni draugi. Viens no tiem ir ar labām manierēm apveltīts kalēja māceklis Kerims Ilgazs, bet pārējie turīgu vecāku bērni – Erdoans Jašarans, Selims Jašarans un Vurals Namli. Bagātie puiši priecājas par atkalredzēšanos, ballējoties un izbaudot braucienus ar automašīnu alkohola reibumā. Izklaidējoties viņi izsmej nabadzīgo kalēja mācekli Kerimu, bet viņš, pēc dabas būdams naivs, to īsti pat nemana.

Liktenīgais rīts

Ballītes organizēšanā piedalās arī Fatmagulas tante, kura gādā par smalkām uzkodām, tieši tad liktenīgajos notikumos nonāk Fatmagula. Ballītes laikā Fatmagula pavisam nejauši saskrienas ar Kerimu, un viņu skatieni ilgst vairākas sekundes. Puisim rodas interese par jauno un daiļo meiteni, un abu likteņi krustojas jau nākamajā rītā, kad pēc saderināšanās ballītes agrā rīta stundā Fatmagulas mīļotais līgavainis – zvejnieks Mustafs dodas jūrā. Fatmagula dodas pavadīt mīļoto, savukārt pēc tam nejauši satiek Erdoanu, Selimu, Vuralu un Kerimu. Turpmākie notikumi Fatmagulai izrādīsies liktenīgi, un tie ļoti krasi pārvērtīs viņas turpmāko dzīvi!

Skatieties jauno seriālu Fatmagula no 11. marta darba dienās plkst. 18.00 kanālos LNT un TVPlay!

TOP komentāri

  • dana
    +4 +4 0

    dana

    Vienīgais seriāls,ko pa daudziem gadiem atļāvos skatīties ;)
    Iesaku,labs ,skatījos netā pāris gadus atpakaļ.Protams,kā jau visās ziepju operās,tik vilkts garumā un katras sērijas beigās pamet āķi,lai ar interesi skatītos jaunās sērijas.Ļoti labi parādīts,kā viss nāk atpakaļ,gan labais,gan ļaunais un ka no naida līdz mīlestībai (un otrādi) ir viens solis.
  • Karīna

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl