Jūnija televīzijas pirmizrādes sākas ar Pērtiķu planētu

Komentāri
Jūnija televīzijas pirmizrādes sākas ar Pērtiķu planētu
Foto: 20th Century Fox Film Corporation

TV3 piedāvā Holivudas grāvējā Pērtiķu planētas sākotne televīzijas pirmizrādi, kurā galvenās lomas atveido – Džeims Franko (James Franco), Endijs Serkis (Andy Serkis) un Freida Pinto (Freida Pinto). Sižets atklāj cilvēku alkatību pēc jauniem zinātniskiem sasniegumiem, kas noved pie katastrofālām sekām, apdraudot gan cilvēces, gan Zemes drošību. Skatieties spriedzes filmu Pērtiķu planētas sākotne 11. jūnijā plkst. 22:00 kanālā TV3!

Iejūtība un augstprātība noved pie tā, ka sākas vēl neredzēts karš. Tāda ir Pērtiķu planētas sākotne. Ar ”Oskara” balvu godalgotā specefektu komanda, kas radīja filmas ”Avatars” un ”Gredzenu pavēlnieks”, ir paveikuši ko jaunu – radījuši pērtiķi, kas pārsteidz ar savām cilvēciskajām emocijām un inteliģenci, kā arī kaujas, no kuru iznākuma atkarīga cilvēku un primātu nākotne.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl