Jūlijā TV6 pirmdienu vakaros baudi spraigas filmas!

Pievienot komentāru
Jūlijā TV6 pirmdienu vakaros baudi spraigas filmas!
Publicitātes foto

No 6. jūlija ik pirmdienas vakaru TV6 piedāvās noskatītos vairākas filmas ar Džeisonu Stethemu, Polu Vokeru, Džesiku Albu un citiem Holivudas spīdekļiem galvenajās lomā.

6. jūlijs plkst. 22.00 Sacīkstes uz dzīvību un nāvi

Džensenam Eimsam piespriests ieslodzījums pasaules bīstamākajā cietumā par slepkavību, ko viņš nav pastrādājis. Ir tikai viena iespēja izdzīvot – ir jāuzvar sacīkstēs uz dzīvību vai nāvi.

Oriģinālais nosaukums: Death Race
Gads: 2008
Režisors: Pols Andersons
Lomās: Džeisons Stethems (Džensens Eimss), Tairīss Gibsons (Džo Ložmetējs), Īens Makšeins (treneris), Džoanna Alena (Henesija), Natālija Martinesa (Keisa) u.c.

13. jūlijs plkst. 22.00 Zudis dzelmē

Sema un Džereds ir ūdenslīdēji un aktīvi dārgumu meklētāji. Kādu dienu viņi atrod vēsturisku vraku, kuram blakus avarējusi lidmašīna ar lielu daudzumu kokaīna. Jaunlaulātie grib tikai dārgumus, bet ir cilvēki, kurus iznteresē narkotikas. Nauda ir liela, kārdinājums – tāpat, un drīz vien šī kokaīna dēļ jaunieši sasienas ar nepareizajiem cilvēkiem…

Oriģinālais nosaukums: Into the Blue
Gads: 2005
Režisors: Džons Stokvels
Lomās: Pols Vokers, Džesika Alba, Skots Kāns u.c.

20. jūlijs plkst. 22.00 Zudis dzelmē 2

Jauniem profesionāliem daiveriem Dani un Sebastianam ir sapņi, bet, lai tos realizētu ir nepieciešama nauda. Pēkšņi abiem uzspīd veiksme, kad kādu dienu pie viņiem ierodas piedzīvojumu alkstošs jaunais pāris, kurš Dani un Sebastianam piedāvā nopelnīt prāvu naudas summu. Viss, kas jādara, jāpavada daiveri uz Havaju salas rifiem. Tomēr niršanas laikā Dani un Sebastians atklāj, ka ir nolīgti, lai palīdzētu atrast nogrimušas dārglietas. Un sākas cīņa par izdzīvošanu.

Oriģinālais nosaukums: Into The Blue 2: The Reef
Režisors: Stīvens Hereks
Lomās: Kriss Karmaks, Laura Vandervūrta, Mārša Tomasone u.c.

27. jūlijs plkst. 22.00 G.I. Džo: Kobras sacelšanās

Bruņojušies ar augsto tehnoloģiju spiegošanas un militāro aprīkojumu, G.I.Džo vienības īpašie aģenti ir uz pēdām ieroču tirgotājam Destro un noslēpumainai organizācijai Kobra, kuru kopīgs mērķis ir pakļaut pasauli totālam haosam. Filmas režisors Stīvens Somerss ir pazīstams kā piedzīvojumu grāvējfilmu Mūmija un Mūmija atgriežas autors. Arī šis stāsts būs tik pat aizraujošs un intriģējošs.

Oriģinālais nosaukums: G.I. Joe: The Rise of Cobra Gads: 2009 Režisors: Stīvens Somerss Lomās: Deniss Kveids, Čenings Teitems, Sjena Millere u.c.