Jevgēņija gaida mazuli, Sofiju nogalināja Guntis – 14. sezona ir sākusies!

0 Komentāru
Jevgēņija gaida mazuli, Sofiju nogalināja Guntis – 14. sezona ir sākusies!
Foto: ekrānuzņēmums

Šovakar, 7. septembrī, kanāls TV3 iesāka Latvijas populārākā seriāla 14. sezonu, kurā atklājās daudz interesantu notikumu, kā arī tika atbildēts uz dažām lietām, kas bija “iekrājušās” no pagājušās sezonas.

Pratināšanā Sofijas slepkava atzīstas

Sērija iesākās ar to, ka Vadims ir neapmierināts ar Donāta neveiksmi, kurā tika pazaudēti 50 tūkstoši. Pēc tam sākās viens no galvenajiem šīs sērijas notikumiem – vai Putniņš izdabūs atzīšanos no policista Gunta? Un vai viņš patiesi ir vainīgs pie Sofijas slepkavības.

Lai gan sākumā nu jau bijušais izmeklētājs “laužas”, beigu beigās pratinātājs no viņa izdabū stāsta patieso versiju – pie Sofijas bijis no Aivara seifa nozagtais viņas pašas ierocis, ar kuru, visticamāk, salietojusies apreibinošas vielas, vēlējusies nošaut Ievu. Guntim šī ideja nav likusies saistoša, un viņš centās no sievietes šaujamo atgūt, taču cīniņa laikā tas izšāva un trāpīja Sofijai tieši vēderā, nogalinot viņu turpat, notikuma vietā.

FOTO

Viņa mīlošā sieviete palika guļam, kamēr viņš, panikas mākts, atstāja nozieguma vietu. Kas sekos tālāk? Uz cik gadiem Guntis tiks iesēdināts?

Gatis pamet Kristu

Iepriekšējā sezonā Lidija pieķēra Gati un Kristu guļamistabā kailus zem segas, un abiem interesēja, kāpēc no vecmammas mutes izskanēja tādi vārdi kā asinsgrēks. Viņa izstāstīja puisim patiesību par to, ka meitene ir viņa pusmāsa no tēva puses, taču šī informācija tika prasmīgi slēpta. Šie jaunumi rezultējās ar to, ka Gatis pārtrauca attiecības ar vidusskolnieci, aizbildinoties ar precībām un tagadējo saderināšanos ar Danu. Taču, vai patiesi tā viss beigsies? Vai Krista tik vienkārši liksies mierā?

Fēlikss paģībst no jaunumiem – Žeņa ir stāvoklī!

Ar vēl kādu interesantu jaunumu aizsākusies seriāla UgunsGrēks jaunākā sezona – svinot Gunāra kafejnīcā viņa un Fēliksa panākumu, bez policistu palīdzības aizturēt noziedznieku, Jevgēņijai vairākkārt kļuva slikti. Lai nebojātu vīriem svinības, viņa aizgāja pie Ievas, kurai uzreiz bija skaidrs, kāpēc ir šie “sliktumi”. Izpildot grūtniecības testu, atklājās, ka viņa ir stāvoklī, kas nozīmē – Fēlikss beidzot sagaidījis savu pirmdzimto.

Sērija noslēdzās uz intriģējošas nots – Lidija, runājot pa telefonu ar nezināmu personu, atzina, ka visu savam mazdēlam par viņa jauno aizraušanos nav pateikusi, ko pats Gatis dzirdēja. Kādas vēl intrigas gaidāmas šajā epopejā? Turpini sekot līdz seriāla UgunsGrēks 14. sezonai!

Tiek filmēta UgunsGrēka jaunākā sezona

0 Komentāru