Jauns turku seriāls “Iemīlēties vēlreiz” par dzīves sarežģījumiem no gaišās puses

32 komentāri
Jauns turku seriāls “Iemīlēties vēlreiz” par dzīves sarežģījumiem no gaišās puses
Publicitātes foto

Katras beigas ir kaut kā jauna sākums – skatieties turku seriālu “Iemīlēties vēlreiz” no 2. februāra darbdienās plkst. 18.55 LNT!

Seriāla “Iemīlēties vēlreiz” galvenā varone Zejnepa kļuvusi par vientuļo mammu un viņai ir bail rādīties tēvam acīs. Tai pašā laikā vīrietis vārdā Fātihs bildina savu mīļoto un saņem atteikumu.

Zejnepa un Fātihs satiekas dzīves visgrūtākajā brīdī, bet tieši izmisumā dzimst vislabākās idejas! Viņi vienojas tēlot ģimeni – tā Zejnepa izbēgs no tēva dusmām, bet Fātiham nebūs jāprec nemīlama sieviete!

Jaunieši satiekas dzīves krustcelēs

LNT skatītāju iemīļotais turku seriāls “Gonula” tuvojas noslēgumam, kas pārsteigs ne vienu vien tā cienītāju. Uzreiz pēc tā lielā fināla gaidāms jauns un vēl neredzēts seriāls no Turcijas – “Iemīlēties vēlreiz” (In Love again/Ask Yeniden), kas būs piepildīts romantiskiem un humoristiskiem notikumiem!

Jaunā seriāla galvenā varone Zejnepa ir jauna turku meitene, kas pretēji tēva gribai devās līdzi mīļotajam uz ASV. Kad mīļotais uzzina, ka Zejnepa gaida bērnu, viņš paziņo, ka nav gatavs ģimenes dzīvei un pieprasa, lai Zejnepa atbrīvojas no bērna.

Tam Zejnepa nespēj piekrist, tomēr viena ar bērnu arī nespēj izdzīvot, tāpēc spiesta doties mājās. Lidmašīnā Zejnepa satiek Fātihu – bagātas un ietekmīgas ģimenes atvasi –, kuru piemeklējis līdzīgs liktenis. Fātihs dzīvo turīgā ģimenē, kas noskatījusi līgavu, ar kuru viņš nevēlējās precēties, tāpēc puisis devās mācīties uz ASV. Tur viņš atrada īstu mīlestību, bildināja mīļoto, taču negaidīti saņēma atraidījumu.

Fātihs ar salauztu sirdi dodas mājās. Ātri vien jaunieši atskārš, ka varētu būt viens otram noderīgi – tēlojot ģimeni, Zejnepai izdotos izbēgt no tēva dusmām par to, ka viņas bērnam nav tēva, bet Fātihs varētu izvairīties no precībām ar vecāku izraudzīto līgavu. Tomēr abiem nebija ne jausmas, kur šis plāns viņus novedīs un cik nopietni šis joks izvērsīsies.

Seriāla turpmākajos notikumos skatītāji varēs sekot līdzi, kā risinās Fātiha un Zejnepas attiecības. Vai tās pāraugs mīlestībā, vai viņu viltus laulība kļūs reāla? Un galu galā, kas notiks, kad abu jauniešu ģimenes atklās patiesību par saviem bērniem?

Seriāls “Iemīlēties vēlreiz” atnes balvu

Galveno varoni Zejnepu seriālā atveido jauna un pievilcīgā aktrise Ozge Ozpirinčdži (Özge Özpirinçci), kura ir dzimusi Stambulā, Turcijā. Ozge ir ieguvusi grādu biznesa vadībā, kā arī pabeigusi The Lee Strasberg Theatre & Film Institute Ņujorkā, kur praktizēja teātra un filmu mākslas pamatus. Plašu atpazīstamību un popularitāti ieguva pēc lomas turku seriālā Melekler Korusun (Guardian Angels), kurā atveido galvenās varones Ipekas lomu.

2011. gadā Ozge saņēma prestižo Turcijas balvu “Greenpine Film Awards” par lomas Ms.Fikriye atveidošanu filmā Veda (Farewall). Savukārt 2016. gadā Ozge tika apbalvota ar Turcijas “Golden Butterfly TV Award” nominācijā labākā galvenās lomas atveidotāja seriālā Iemīlēties vēlreiz, ko jau drīzumā baudīs LNT skatītāji. Papildus aktīvai darbībai kino jomā Ozge iestājas par dzīvnieku un cilvēku tiesībām, piedaloties dažādos publiskos pasākumos, piemēram, dzīvnieku adoptēšanas kampaņās. Tāpat Ozge ir aktīva sociālo tīklu lietotāja – viņas “Instagram” kontam ir teju 2 miljoni sekotāju gan no Eiropas, gan austrumiem.

Ne mazāk sociāli aktīvs ir Fātiha atveidotājs aktieris Būra Golsojs (Buğra Gülsoy), kuram ir mazliet mazāk sekotāju “Instagram”. Būra skatītājiem varētu likties pazīstams, jo viņš ir spēlējis Vurala lomu turku seriālā Fatmagula (Fatmagül’ün Suçu Ne?), kas pirms diviem gadiem izrādīts kanālā LNT. Aktieris Golsojs ir daudzpusīga personība, kas neaizraujas tikai ar aktiermākslu, bet arī režiju, grafisko dizainu un fotografēšanu. Golsojs ir pabeidzis arī “Eastern Mediterranean University”, arhitektūras fakultāti.

32 komentāri