Jauns seriāls par profesionālu ārstu komandu – Mediķi

2 komentāri
Jauns seriāls par profesionālu ārstu komandu – Mediķi
Foto: publicitātes foto

Jau maija beigās LNT skatītājus iepriecinās jauns un aizraujošs seriāls Mediķi (Lekarze), kurš stāsta par ambiciozu un profesionālu ārstu komandu, kura cīnās par pacientu dzīvībām.

Ārstu ikdienā ietilpst gan dažādi medicīniski izaicinājumi, gan aizkustinošas un mulsinošas sadzīves situācijas. Kolēģu attiecībās būs izjūtamas kā simpātijas, tā arī sīva konkurence! Sekojiet līdzi jaunā seriāla Mediķi notikumiem no 28. maija ceturtdienas vakaros plkst. 21:10 LNT!

Seriāla Mediķi pirmizrādei kanālā TVN sekoja 2,94 miljoni skatītāji. Atzinīgi novērtētais seriāls uzņemts Polijas pilsētā Toruņā (Toruń), un tā sākotnējais nosaukums bija Alicjas slimnīca (Szpital Alicji), kuru producenti ļoti ātrā laika posmā nolēma izmanīt uz Mediķi. Jaunais seriāls viennozīmīgi skatītājus aizraus ar oriģinalitāti, dialogu un notikumu dinamiskumu.

Ik sērijā gaidāma negaidītu un noslēpumiem piepildīta notikumu virkne, kas rosinās sekot līdzi varoņu dzīves pavērsieniem. Seriāla ainās būs ieraugāmi slimnīcu operāciju tuvplāni, dramatiski pacientu gadījumi, kā arī ārstu savstarpējo attiecību kaislības.

Mediķi galvenie notikumi norisinās Toruņas slimnīcā, kuras vadītājas, direktores Elžbetas jeb Ellas lomā iejūtas šarmantā aktrise Danute Stenka (Danute Stenka). Seriālā Mediķi Danute atveido stingras un revolucionāras vadītājas lomu, un viņa iestājas pret ierasto un tradicionālo lietu kartību. Tieši Danutes darbības rezultātā slimnīca kļūst par vietu jaunu un ambiciozu ārstu komandai, kuras sastāvā ir vairāki ķirurgi, medmāsa, anesteziologs, ginekologs, ģimenes ārsts un citi mediķi, kas cīnās gan par savu vietu zem saules, gan par pacientu dzīvībām.

Seriāla Mediķi atklāšanas sērijā iepazīsiet arī jauno komandas kolēģi – galveno varoni – jauno un ambiciozo ķirurģi Alicja kuras lomā iejūtas aktrise Magdalēna Rocka (Magdalena Rozczka). Viņa ir nolēmusi sākt jaunu dzīvi, tāpēc nolemj pamest Varšavu un pārcelties uz dzīvi Toruņā. Pateicoties Ellai, Alicja iegūst darbu slimnīcā, kas viņai sniedz iespēju virzīties augšup pa karjeras kāpnēm. Jaunajā darbā viņa sastopas ar jaunu un pieredzējušu ārstu komandu, kas cīnās par pacientu dzīvību, bieži vien aizmirstot par savām ikdienas problēmām. Alicja ir drosmīga un talantīga ārste, kura nebaidīsies par sava viedokļa pareizumu, izaicinot pat pieredzējušus ārstus, un viņas profesionalitāte tiks atzinīgi novērtēta.

Skatieties jaunā seriāla Mediķi no 28. maija ceturtdienās plkst. 21:10 LNT!

2 komentāri