Jauns realitātes šovs Pasaules spožākie talanti jau drīzumā TV3

Pievienot komentāru
Jauns realitātes šovs Pasaules spožākie talanti jau drīzumā TV3
Publicitātes foto

Daudzviet pasaulē plašu popularitāti iemantojušais šovs pulcē uz skatuves cilvēkus ar zelta talantiem. Pasaules spožāko talantu vidū būs gan sieviete, kura var ar roku uz pusēm pārlauzt ābolu, gan vīrietis, kurš zobos var noturēt cementa maisu, kā arī netrūks cilvēku – akrobātu. Izbaudiet šos un citus nepārspējamus priekšnesumus kopā ar britu aktieri Vorviku Deivisu realitātes šovā Pasaules spožākie talanti jau 21. decembrī un turpmāk no pirmdienas līdz trešdienai plkst. 20.20 kanālos TV3 un TVPlay!

Britu talantu šova (Britain’s got talent) veidotāji ir radījuši šovu Pasaules spožākie talanti (Planet’s got talent), kas tiek dēvēts par fenomenālu projektu, kas sasniedz ļoti augstus reitingus. Šovs iekarojis skatītāju simpātijas vairāk nekā 67 pasaules valstīs, tostarp Amerikā, Lielbritānijā, Albānijā un Vjetnamā.

Ieraugi spožus talantus!

Šovs radīts, lai skatītājiem sagādātu neaizmirstamus mirkļus. Par to parūpēsies nepārspējami cilvēki no visas pasaules, kuri nenoliedzami ir Ginesa rekordu cienīgi. Piemēram, vienā no šova raidījumiem būs ieraugāms talantīgais dalībnieks no Korejas, kurš spēs ikvienu samulsināt ar savu spēju izrīvēt Wasabi un citronu savās acīs, kā arī indonēzietis, kurš bez problēmām mazgājās verdošā zupā. Tāpat skatītājus pārsteigs cūka, kura prot spēlēt futbolu. Taču tas nav viss – sieviete uz motorollera bez ķiveres trauksies cauri 20 stikla rūtīm un vēl kāds vīrietis, spēlējot vijoli, balansēs ar divām vīna glāzēm!

Vorvika pirmā loma – Zvaigžņu karos

Aizraujošā šova vadītājs ir plašā smaida īpašnieks – britu aktieris, liliputs Vorviks Deiviss (Warvick Davis), kurš ir sacījis: “Esmu gandarīts par to, ka esmu daļa no šī lieliskā projekta. Pasaule ir pilna ar pārsteidzošiem notikumiem, no kuriem daži ir smieklīgi un iedvesmojoši, citi – dīvaini un traki, taču visi ir izklaidējoši!”

Pateicoties mazajam augumam, viņš 1973. gadā ieguva Viketa lomu Zvaigžņu karos, Vorviks aktiera karjeru uzsāka 11 gadu vecumā. Lomai zēnu pieteica vecmāmiņa, kura bija izdzirdējusi radio reklāmu. Vorviks, būdams īstens Zvaigžņu karu fans, tobrīd piedzīvoja savu lielāko sapni! Filmas uzņemšanas laikā galvenā varoņa Lūka Skaivokera atveidotājs aktieris Marks Hamils (Mark Hamill) mazo zēnu lutināja, dāvinot filmas galveno varoņu figūras.

Aktieris ir spēlējis profesoru Filiusu Zibiņu Harija Potera filmās, rūķi Nikabriku filmā Nārnijas hronika: princis Kaspiāns, bet jau drīzumā būs ieraugāms jaunākajā Zvaigžņu kari veikumā, kurā atveidos evoka Viketa lomu!