Jauns joku video raidījums – Kas nogāja greizi

0 Komentāru
Jauns joku video raidījums – Kas nogāja greizi
Foto: Sky Vision

Jaunais joku video raidījums Kas nogāja greizi parāda ekstrēmus cilvēkus, kuri tic, ka pat visnepratīgākā ideja var īstenoties! Taču tas nenotiek ar šī raidījuma varoņiem – viņus piemeklē izgāšanās pēc izgāšanās – sāpīgas un, neliegsimies, smieklīgas! Cik viegli sabrūk lieli plāni, skatieties jaunajā joku video raidījumā Kas nogāja greizi no 9. decembra darbdienās plkst. 19:00 kanālā TV6!

Zinot, cik ļoti TV6 skatītājiem patīk atpūsties, smejoties par nebeidzamiem jokiem, tiek piedāvāts jauns izklaidējošs joku video raidījums Kas nogāja greizi (What went down). Tas atklāj ekstrēmus cilvēkus no visas pasaules, kuri nododas pārgalvīgiem sportiskiem piedzīvojumiem, kurus ieraugot, rodas jautājums: ”Tā būs visepiskākā izgāšanās vai nejauša uzvara?”. Dullības ar motociklu, bagijiem, velosipēdiem un veikborda dēļiem. Visbiežāk rezultāts ir mulsinošs, jo, ko tādu iepriekš nebūsiet redzējuši! Te burtiskā nozīmē apstiprināsies apgalvojums: ”Kas augstu kāpj – zemu krīt!” Otrpus ekrāniem ieraudzīsiet arī pārgalvīgus skrituļotājus, slēpotājus, skeitotājus, veikotājus, kuriem ne tikai, izpildot triku, rodas ideja kaut kur uzkāpt un nolēkt, bet arī paēst vai pārģērbties par kādu dzīvnieku! Patiesībā – tas ir jāredz, lai saprastu, cik neprātīgi un trakoti jautri viss notiek!

Pirmajā raidījumā skatītājus sagaida dažādi misēkļi rotaļlaukumā, braukšanas kļūmes, kūleņi no jumta… Aktivitāti, kurai būs nodevušies jaunieši, sauc par parkūru! Ko tas nozīmē? Parkūrs ir salīdzinoši jauna sporta disciplīna, kas radusies 20. gs. 80. gados Francijā, un tās aizsācēji ir Dāvids Belle un Sebastians Foukans. Parkūrs (le parkour) no franču valodas nozīmē šķēršļu josla, kas ietver filozofijas un kustības mākslu, kā arī brīvību. Cilvēkus, kuri nodarbojas ar šo sporta disciplīnu, dēvē par treiseriem. Arī Latvijā jau no 2000. gada daudzās pilsētās, tostarp Daugavpilī šī aktivitāte ir kļuvusi par daudzu jauniešu dzīvesveidu. Parkūrā sajaukti dažādi elementi no vingrošanas un cīņu mākslām. Parkūrs iemāca atbildību, disciplīnu, uzlabo fizisko formu, jo tiek nodarbināts viss ķermenis, kā arī ļauj novērtēt savas spējas – ko variet un nevariet paveikt. Lai kaut ko attīstītu un sasniegtu, ir jāpieliek diezgan lielas pūles, par to pārliecināsies arī šī raidījuma varoņi, kuri izpildīsies visvisādos smieklīgos veidos!

Lūdzu, nemēģiniet atkārtot raidījumā redzēto!

Ļaujieties dullību pilniem vakariem ar Kas nogāja greizi kanālā TV6!

0 Komentāru