Komentāri
Jauns dokumentālais seriāls “Dīvainās dabas kaprīzes”
LNT Publicitātes foto

LNT jaunais dokumentālais seriāls “Dīvainās dabas kaprīzes” pēta virkni aizraujošus notikumus, kas ir saistīti ar laika parādībām. Aculiecinieki, kuri nokļuvuši dažādās ārkārtas situācijās, ir atklājuši varenas un pat biedējoši spēcīgas dabas parādības. Piemēram, degošu viesuļvētru, kas debesīs izskatās kā spirāle, vai zibens bumbas, kas piepeši parādās uz gājēju ietves. To visu varēs ieraudzīt jaunajā dokumentālajā seriālā “Dīvainās dabas kaprīzes” no 9.oktobra ceturtdienu vakaros 22:15 kanālā LNT!

Gandrīz ik katrs reiz ir piedzīvojis neparastus dabas apstākļus – lielus krusas graudus, spēcīgu vēju, nebeidzamas lietusgāzes, kad šķiet, ka visas debesis vienlaikus atvērušās. Taču daba var sagādāt krietni vien lielākus pārsteigumus. Gaidāmais dokumentālais seriāls “Dīvainās dabas kaprīzes” (Strangest weather on earth) stāsta par pašām dīvainākajām dabas kaprīzēm, kādas vien pasaule pieredzējusi. Aculiecinieku video visā plašumā parādīs dabas spēku – uguns tornado, kalni, kas maina izmērus, ledus un smilšu vētras un okeāna putas, kas pārņem pilsētu. Jaunais dokumentālais seriāls ne tikai piedāvās kadrus, kas fiksējuši dīvainās parādības, bet arī skaidros to cēloņus

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl