Jaunas skolotājas dzīve mazpilsētā – jauns seriāls Sirds aicinājums kanālā LNT

5 komentāri
Jaunas skolotājas dzīve mazpilsētā – jauns seriāls Sirds aicinājums kanālā LNT
Publicitātes foto

Kanālā LNT gaidāms jauns seriāls Sirds aicinājums, kura galvenā varone – skolotāja Elizabete Tečere, nonākot provincē, saskaras ar dažādām vietējo iedzīvotāju nebūšanām. Mazpilsētas dzīve nav rožaina, taču Elizabete ir spēcīga personība – viņa zina, lai kaut kas mainītos uz labo pusi, ir vajadzīga viņas iesaiste. Skatieties seriālu Sirds aicinājums jau no 10. septembra sestdienās divās sērijās pēc kārtas kanālā LNT!

LNT jaunais seriāls Sirds aicinājums (When calls the heart) veidots, balstoties uz Kanādas rakstnieces Dženetas Okes romāna Canadian West sēriju. Seriāls stāsta par jaunu un valdzinošu sievieti vārdā Elizabete Tečere, kura nule kā beigusi universitāti un ieguvusi skolotājas kvalifikāciju. Elizabete uzsāk strādāt par skolotāju kādā mazā un pieticīgā provincē, ogļraču pilsētā, tajā uzturas vienkārši cilvēki, kuri nekaunas paust rupju attieksmi pret apkārtējiem iedzīvotājiem.

Jaunajai skolotājai pēc saviesīgās pilsētas dzīves mazpilsētā valdošā gaisotne liekas pelēka un smagnēja. Taču sieviete nav pieradusi tā vienkārši samierināties, tāpēc ir gatava sev un saviem tuviniekiem pierādīt, ka spēj izglītot vienkāršos ļaudis.

Foto

Pārvarēt grūtības Elizabetei palīdzēs dienasgrāmata, kas iegūta mantojumā no tantes. Kā izrādās, arī tante savulaik strādāja mazpilsētā par skolotāju, un viņai nācās saskarties ar vietējās dzīves nebūšanām – tā bija īsta cīņa ar neizglītotiem ļaudīm, kuru dzīves pielīdzināmas tumsonībai. Tantes ieguldītais darbs vietējo iedzīvotāju labklājības veicināšanā atmaksājās, turklāt viņa ceļā uz lielajām pārmaiņām satika savu liktenīgo mīlestību. Iedvesmojoties no tantes piemēra, Elizabete arī nolems soli pa solītim doties pretī pārmaiņām! Viņas ceļš nav rožains, tiek ieguldītas lielas pūles, sastapti skeptiski skatieni, taču cerība netiek atmesta. Elizabete ir valdzinoša un ne velti iemanto vietējā jātnieku policista simpātijas, kas vēlāk pāraug īstā mīlestībā.

Sirds aicinājums no 10. septembra sestdienās plkst. 18:15 divās sērijās pēc kārtas kanālā LNT!

5 komentāri