Izbaudi Gāzi grīdā ideālo braucienu kanālā TV6!

Komentāri
Izbaudi Gāzi grīdā ideālo braucienu kanālā TV6!
Publicitātes foto

Džeremijs Klārksons ar Ričardu Hemondu laiž ceļojumā – septiņas dienas no Itālijas līdz Francijai! Pa ceļam aplūkos meitenes, mašīnas un izbaudīs neticami lielu ātrumu slavenajā Moncas trasē Itālijā. Izbaudiet ceļojumu, kur netrūks burvīgu dabas skatu un skaistas augstas klases automašīnas – Gāzi grīdā. Ideālais brauciens TV6 no 7. jūnija otrdienu vakaros plkst. 21:00!

Ar Grāzi grīdā vīriem nekad nav garlaicīgi, par to TV6 skatītāji pārliecinās jau vairāku gadu garumā. Jau drīzumā ikviens šī šova fans varēs kopā ar Klārksonu un Hemondu doties jaunā, galvu reibinošā ceļojumā, kas solās būt tikpat, ja ne vēl vairāk iespaidīgāks kā iepriekšējie. Abi vīri nolēmuši mērot vairāk nekā 1600 km no Venēcijas, Itālijā līdz Po, Francijā, ko var saukt par Grand Prix mājām, jo tieši te 1901. gadā aizsāktas vērienīgās sacensības. 20 automašīnas, divas laivas un motocikli palīdzēs septiņu dienu laikā vīriem sasniegt galamērķi! Tas būs krāšņiem iespaidiem bagāts ceļš, kurā tiks sasniegtas Itālijas Formulas 1 mājas – Moncas autodroms, kur Grand Prix sacīkšu laikā gaismas ātrumā traucas pieredzējuši autobraucēji, no kuriem viens bijis arī pasaulslavenais Mihaels Šumahers, kurš šajā trasē ir guvis visvairāk uzvaru. Savukārt Francijā pa ceļam vīri iegriezīsies arī bagātajā un greznajā pundurvalstī Monako. Monako ir Grand Prix mājas, kur Montekarlo un Singapūras ielās risinās formulu sacīkstes ar neticami lielu ātrumu, kas var sasniegt pat 360km/h atzīmi. Taču Gāzi grīdā vīri Klārksons un Hemonds sava ideālā brauciena laikā būs pieticīgāki, uzņemot maksimālo ātrumu līdz 270 km/h. Ceļojumu abi vīri izbaudīs, vadot tādus autiņus kā Bugatti Veyron, Pagani Huayra, Model T Ford, Ferrari F12, Porsche 911 GT3, Bentley Continental GTC, Rolls Royce Phantom, BAC Mono un daudzus citus.

Izbaudiet Gāzi grīdā. Ideālais brauciens no 7. jūnija otrdienu vakaros plkst. 21:00 TV6!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl