Ievas pārvērtības dalībnieces jaunajā sezonā cīnīsies ar liekajiem kilogramiem

3 komentāri
Ievas pārvērtības dalībnieces jaunajā sezonā cīnīsies ar liekajiem kilogramiem
Foto: Toms Norde

10.decembrī TV3 ekrānos atgriezīsies skatītāju iemīļotais raidījums Ievas pārvērtības, tas piedzīvojis dažādas izmaiņas. Šī sezona raidījumam būs īpaša – Ievas pārvērtībām piesaistīta ekspertu superkomanda, kura palīdzēs dalībniecēm ne vien tikt pie jaunas frizūras un tērpiem, bet arī – notievēt. Iedvesmojieties pirmssvētku tievēšanas kūrei ar Ievas pārvērtībām no 10.decembra trešdienu vakaros 21:00 kanālos TV3 un TVPlay!

Nost ar lieko!

Jau vasarā 21 sieviete un viens vīrietis uzsāka tievēšanas programmu, lai skatītāji TV3 ekrānos šogad ieraudzītu grandiozas Ievas pārvērtības – dalībnieki būs kļuvuši ne vien daudz skaistāki, bet arī slaidāki. Ievas pārvērtības producente Sandija Miezīte atklāj, ka šogad vairs nebūs sarkanā groza, jo pēc notievēšanas dalībniecēm vairs nederēs neviens no vecajiem tērpiem un būs jāmeklē pavisam jauna garderobe. S.Miezīte stāsta vairāk par projekta gaitām: ”Lai gan projektam izvēlējāmies sievietes ar augstu motivāciju, ne visas spēja saglabāt stingru pašdisciplīnu un ievērot visus ārstu norādījumus. Tievēšanas laikā sastapāmies ar daudz grūtībām, arī ar to, ka sievietes, mainot savu ēdienkarti, kļūst dusmīgas un ar visu neapmierinātas. Tomēr visu atsvēra tie brīži, kad kilogramiem zūdot, sievietes patiesi staroja – kāda atzinās, ka ar baudu sākusi lūkoties spogulī, kāda uzdrošinājās aiziet uz randiņu un noticēja, ka kļuvusi skaista!”

Pirmajā Ievas pārvērtību raidījumā gaidāma dubultievēšana, jo karu liekajiem kilogramiem reizē pieteiks Līna un Līga Kreicbergas – mamma un meita, kuras atzīst, ka visgrūtāk projekta laikā bija ieturēt veselīgu uzturu reizēs, kad visi sēdās pie svētku galda. Kā abām sievietēm veiksies? Vai tiks sasniegts vēlamais rezultāts? To varēs ieraudzīt, skatoties Ievas pārvērtības jau 10.decembrī 21:00 kanālos TV3 un TVPlay. Decembrī būs skatāmi divi raidījumi un pēc gaidāmajiem svētkiem jaunajā gadā Ievas pārvērtības atgriezīsies ar jaunākajiem stāstiem.

Jauna studija

Raidījuma izvēlētais virziens – tievēšana – nav vienīgais jaunums, vēl arī Ievas pārvērtībām ir jauna studija. Un šosezon Ievas pārvērtības vadīs Maija Silova un Aleksandrs Pavlovs, kuri spilgti sevi pieteica jau pagājušajā sezonā, kopā vadot kanāla 3+ raidījumu Novaja ja. Vadītājiem ir pievienojusies grima māksliniece Dita Grauda, kura var lepoties, ka grimējusi ne vien pašmāju slavenības, bet arī ballīšu karalieni Parisu Hiltoni. Par meiteņu sportisko formu rūpēsies DCH studijas treneris Ralfs Upmanis. Savukārt, Veselības centra 4 profesionālā ārstu komanda uzņēmusies atbildību par to, lai tievēšana notiktu pareizi un veselīgi.

3 komentāri