Iespēja tieši tev – skaties Izklausies redzēts 2. sezonu dzīvajā!

0 Komentāru
Iespēja tieši tev – skaties Izklausies redzēts 2. sezonu dzīvajā!
Publicitātes foto

Viens no rudens lielākajiem un spilgtākajiem jaunumiem kanālā TV3 būs Latvijā un pasaulē plašu popularitāti guvušā šova Izklausies redzēts 2. sezona! Gaidāmais šovs pārsteigs ne vienu vien televīzijas skatītāju, jo tā ietvaros Latvijā pazīstamas un cienītas personības atveidos slavenus dziedātājus. Kā viņiem tas izdosies? Tev ir iespēja to uzzināt, vērojot šovu klātienē.

Kas jādara? Jāveic daži pavisam vienkārši soļi: uzraksti savu vārdu un uzvārdu un nosūti to uz e-pastu ([email protected]), bet pēc tam gaidi atbildi. Filmēšanas laiks: 16. septembris plkst. 14.00 un plkst. 21.00 (pirms katra filmēšanas laika vēlams ierasties vismaz 10 minūtes iepriekš).
Vieta: Elijas iela 17, 4. stāvs, Rīga. Bet PASTEIDZIES – vietu skaits ir ierobežots, tāpēc piesakies uzreiz un nepalaid savu iespēju vējā! :)

FOTO

Augstas kvalitātes grims, parūkas, īpaši izvēlēti apģērbi, aksesuāri un citas detaļas darīs brīnumus. Sagaidiet Kailiju Minogu, Bruno Marsu, Elvisu Presliju un citas zvaigznes šovā Izklausies redzēts jau no 27. septembra svētdienās plkst. 20.00 kanālos TV3 un TVPlay!

0 Komentāru