Iemīļotais komēdijseriāls Kā es satiku jūsu māti šovakar startē Kanālā 2

Pievienot komentāru
Iemīļotais komēdijseriāls Kā es satiku jūsu māti šovakar startē Kanālā 2
Foto: FOX

Iespējams, daudzi no jums zina leģendāro amerikāņu situāciju komēdiju Kā es satiku jūsu māti, bet varbūt kādam tas būs pārsteidzošs atklājums. Seriāla galvenie varoņi ir pieci labākie draugi, kuru starpā valdošais humors ir gluži kā labs deserts, ko baudīt nesteidzoties. Spilgti tēlu raksturi, komiskas situācijas un aizraujoši sižetu pagriezieni – tas viss jaunajā amerikāņu situāciju komēdijā Kā es satiku jūsu māti, sākot ar 8. novembri no otrdienas līdz piektdienai plkst. 21.00 Kanālā 2!

Seriāls atzīts par labāko

Amerikāņu situāciju komēdija Kā es satiku jūsu māti (How I met your mother) radītāji ir Kārters Beiss (Carter Bays) un Kreigs Tomass (Craig Thomas), un tā ir tapusi, iedvesmojoties no viņu un draugu piedzīvojumiem laikā, kad dzīvojuši Ņujorkā. Teju neticami, ka pagājuši jau 10 gadi, kopš seriāls pasaules pirmizrādi piedzīvoja Amerikā. Šo gadu laikā ir izlaistas deviņas sezonas un deviņas reizes iegūta prestižā Emmy Award balva, kā arī divas reizes seriāls izvirzīts prestižai Zelta globuss balvai. Turklāt Kā es satiku jūsu māti ir atzīts par labāko seriālu, kas radīts pēc populārā un visiem zināmā seriāla Draugi (Friends). Seriāla aizraujošie notikumi arvien turpina uzrunāt plašu skatītāju loku, pateicoties tā varoņu vienkāršajam dzīvesveidam, kas piepildīts ar sīkiem un smieklīgiem momentiem… Seriāls pēc grūtas darba dienas būs tieši laikā!

Īstais brīdis atpūtai!

Galvenajās lomās ir arhitekts un koledžas profesors Teds Mosbijs (Josh Radnor) un viņa draugi Māršals Eriksens (Jason Segel), Lilija Aldrina (Alyson Hannigan), Robina Šerbatska (Cobbie Smulders) un Bārnijs Stinsons (Neil Patrick Harris). Seriāla ik sērija sākas ar to, ka ir 2030. gads – Teds apsēdina meitu un dēlu dīvānā, lai viņiem atklātu, kā iepazinies ar māti, un šis ievads gaidāms dažādās smieklīgās izpausmēs. Turpmākā stāsta notikumi risinās pagātnē – 2005. gadā, un vēsta par 27 gadus vecā Teda un viņu draugu dzīvi Ņujorkā. Teds dzīvo kopā ar saviem labākajiem draugiem – jurisprudences studentu Māršalu un bērnudārza audzinātāju Liliju, un par savu draudzeni neiespringa līdz brīdim, kad dzīvokļa biedri pēc deviņu gadu draudzības paziņo par savu saderināšanos. Draugu nopietnais solis pamudina Tedu uzsākt savas izredzētās sievietes meklējumus, ko, protams, viņš dara kopā ar nevienu citu kā saviem draugiem. Bārnijs, kuru Teds satika pirms četriem gadiem bārā, ir labākais padomdevējs sieviešu lietās – viņam ir lieliski paņēmieni, ka viņas uzrunāt un izklaidēt! Teds ieskatās ambiciozā reportierē Robinā, taču viņu tikšanās ir nolemtas pārpratumiem un komiskām situācijām, un viņu sagaida vēl neskaitāmiem daudz randiņu! Attiecības un mīlas lietas caurvīs daudz joku un smieklu visas sezonas garumā!

Varoņi ar stāstu

Teda varonis, ko seriālā spēlē aktieris Džoss Rednors, ir aizgūts no reālās dzīves – tas ir domāts seriāla autors Beiss, savukārt Māršals un Lilija – Tomass un viņa sieva Rebeka. Kā izrādās, sākotnēji Rebeka bija atturīga pret domu, ka viņa tiek jebkādi atainota seriālā, taču beigu beigās piekrita ar nosacījumu, ka viņas prototips būs aktrise Elisone Henigana. Tobrīd Elisone bija arī atvērta jauniem piedāvājumiem, turklāt izrādīja interesi spēlēt komēdijas žanrā. Savukārt Bārnija lomu autori bija iecerējuši kā komiķa Džona Beluši (John Belushi) tipa varoni, taču aktieris Nīls Patriks Hariss, kurš reālajā dzīvē ir burvis, ar savu harizmātisko personību tik pārliecinoši apbūra atlases vadītāju Meganu Branmanu, ka loma tika pielāgota viņa personībai.

Izbaudiet Kā es satiku jūsu māti no 8. novembra no otrdienas līdz piektdienai plkst. 21.00 Kanālā 2!