Komentāri
Humors un ballītes pārņem ceturtdienas vakarus kanālā TV6!
TV6 Publicitātes foto

TV6 ceturtdienu vakaros iegriezīs kārtīgas ballītes amerikāņu stilā – ar piecām “Amerikāņu pīrāga” filmām! Jaunieši parādīs, ka bez skolas ir arī privātā dzīve, kurā var ļauties bezrūpīgai un neaizmirstamai atpūtai, kā arī iekulties pamatīgās nepatikšanās. Skatieties pirmo filmu “Amerikāņu pīrāgs 2” jau 2.oktobrī 22:05 kanālā TV6!

“Amerikāņu pīrāgs” (American pie) ir 1999.gadā uzņemta tīņu komēdija, kuras scenārija autors ir Ādams Hercs, bet režisori – Pauls un Kriss Veiti. Filma kļuva par kases grāvēju, kuram sekoja vairāki turpinājumi “Amerikāņu pīrāgs 2” (American pie 2), “Amerikāņu kāzas” (American Wedding), “Amerikāņu pīrāgs 4” (American Pie Presents: Band Camp), “Amerikāņu pīrāgs 5: Kailā jūdze” (American Pie Presents: The Naked Mile), “Amerikāņu pīrāgs 6: Beta māja” (American Pie Presents: Beta House) un “Amerikāņu pīrāgs: mīlestības grāmata” (American Pie Presents: The Book of Love) un “Amerikāņu pīrāgs: Salidojums” (American reunion).

Piedzīvojumi var sākties!

TV6 oktobrī ceturtdienau vakaros piedāvās piecas “Amerikāņu pīrāga” filmas. Pirmā no tām būs “Amerikāņu pīrāgs 2”, kas stāsta par to, kā pēc pirmā koledžā pavadītā gada Džims, Ozs, Stiflers, Finčs un Kevins satiekas, lai nodarbotos ar vienīgo, par ko spēj domāt, – satiktos ar meitenēm un pilnveidotu savu seksuālo pieredzi. Vienas vasaras laikā puišiem nākas piedzīvot visdažādākās situācijas – smieklīgas, mulsinošas un neparastas, jo viņi spēj sajaukt visu – mīlestību ar negadījumu un līmi ar lubrikantu. Skatieties Amerikāņu pīrāgu 2 jau 2.oktobrī 22:05 kanālā TV6!

Trešajā filmā “Amerikāņu pīrāgs 3. Amerikāņu kāzas” Džims beidzot lūdz Mišelas roku, un viņu ģimenes gatavojas kāzām. Savukārt Finčs mēģina palīdzēt Stifleram, kurš nolēmis, ka viņa šķirtajiem vecākiem vajadzētu atkal būt kopā. Tomēr skatītāji var necerēt, ka galvenie varoņi Džims, Stiflers un Finčs beidzot kļūs pieauguši. Seksuālās identitātes meklējumi vētraini turpinās! Skatieties “Amerikāņu pīrāgu 3. Amerikāņu kāzas” 9.oktobrī 22:05 kanālā TV6!

Nedēļu vēlāk sekos “Amerikāņu pīrāgs 4”, kurā galvenais varonis ir Mets Stiflers, Stīva jaunākais brālis. Mets dodas uz vasaras nometni, kur izklaidējas ne pa jokam. Iesākumam Mets visā nometnes teritorijā izvieto slēptās kameras, lai uzņemtu video, kurā redzams, ar ko vasarā nodarbojas skolēni, tikuši brīvībā, tālu prom no vecāku uzraudzības. Taču pavisam negaidīti Mets iemīlas neatvairāmajā Elisā, un visas viņa izklaides ieceres paliek otrajā plānā. Skatieties “Amerikāņu pīrāgu 4” 16.oktobrī 22:05 kanālā TV6!

Nākamā filma “Amerikāņu pīrāgs 5: Kailā jūdze” (American Pie Presents: The Naked Mile) stāsta par Stiflera jaunāko brāli Ēriku, kurš, saprotot, ka vienīgais no ģimenes pabeigs skolu nevainīgs, pieņem lēmumu nekavējoties rīkoties! Pēc tam, kad tēvs Džims sniedz viņam dažus labus padomus, Ēriks ir gatavs izmantot iespēju – piedalīties ikgadējā pliko skrējienā ar nosaukumu Kailā jūdze. Tikmēr viņa uzticamie draugi un dažas drosmīgas meitenes parūpējas par skandalozāko nedēļas nogali koledžas vēsturē. Skatieties “Amerikāņu pīrāgu 5: Kailo jūdzi” 23.oktobrī 22:00 TV6!

Pēdējā oktobra ceturtdienu vakaru filma būs “Amerikāņu pīrāgs 6: Beta māja”. Tā stāsta par trīs draugiem, kuri iestājas koledžā. Neviens cits kā Stiflers piedāvā viņiem pievienoties studentu biedrībai Beta. Taču, lai viņi tiktu uzņemti, puišem ir jāizpilda 50 neparasti uzdevumi…. Skatieties filmu “Amerikāņu pīrāgs 6: Betas māja” 30.oktobrī 22:05 kanālā TV6!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl