Komentāri
Heidija Klūma žilbinās slavenā dizaineru šovā Kanālā 2
Publicitātes foto

Šovā Projekts Runway piedalās jaunie dizaineri, kuru galvenais uzdevums ir radīt ko unikālu ierobežotā laikā! Kā no katrupeļu maisa uzšūt vakarkleitu? Kā radīt satriecošu tērpu konkurences un laika trūkuma apstākļos? Jābūt labākam par labākajiem, lai iekarotu vietu dizaineru elitē! Izbaudiet aizraujošo un dinamisko Projekta Runway jauno, 7. sezonu ar supermodeli Heidiju Klūmu no 26. novembra sestdienās plkst. 20.00 Kanālā 2!

Pirmais uzdevums – parādīt rokrakstu!

Jauno modes dizaineru sacensību Projekts Runway 7. sezonā piedalīsies sešpadsmit dizaineri no dažādām pasaules vietām, bet uz šova norises laiku dizaineri apmetīsies uz dzīvi Ņujorkā. Šova galvenais uzdevums – ierobežotā laikā par noteiktu budžetu radīt oriģinālas drēbes atbilstoši šova veidotāju prasītajai tematikai, savukārt gala rezultāts būs jāprezentē īstā modes skatē, kurā uz mēles kāps gan profesionāli modeļi, gan arī vienkārši cilvēki, kuriem nav saistības ar modi.

Pirmajā uzdevumā dizaineriem nāksies parādīt savu rokrakstu, radot tērpu no Ņujorkas Centrālajā parkā izliktiem prestižiem audumiem. Sagrābuši pilnas rokas ar audumiem, dizaineri būs teju izmisumā, ka viņiem jāizvēlas vien trīs auduma gabali, no kuriem radīt tērpu!

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Tērps no kartupeļmaisa

Arī turpmākie uzdevumi solās būt aizraujoši – tiks apspēlēts teiciens, ka skaista sieviete labi izskatās pat maisā. Jaunajiem dizaineriem no kartupeļu maisiem būs jārada vakarkleitas, ar kurām vēlāk varētu apmeklēt glaunu ballīti!

Lai arī visbiežāk radošais darbs noritēs individuāli, tomēr kādā no nākamajiem uzdevumiem dizaineri tiks sadalīti pa pāriem – kurš nespēs sastrādāties, cietīs!

Šovā gaidāma ne vien sīva konkurence, bet arī aizkustinoša nots – būs jādarina kleitas, ko modes nedēļā vilks sievietes, kurām ir sirds slimība. Dizaineru lielākais izaicinājums uzšūt elegantu tērpu daudz pārdzīvojušām sievietēm, kurām nebūt nav modeļu figūras!

Darbus izvērtēs profesionāļi

Šovā dalībniekus atbalstīs, kā arī uzdevumus sniegs mentors – modes konsultants, TV personība un aktieris Timotijs Makenzijs. Savukārt ik raidījumā dizaineru paveikto darbu izvērtēs profesionāla žūrija: supermodele, šova vadītāja Heidija Klūma, modes dizainers Mišels Kors, žurnāla Maria Claire vadītāja Nīna Garsija, bet pirmajā raidījumā žūrijai pievienosies arī skandalozā TV personība Nikola Ričija.

Sezonas uzvarētājs iegūs ekskluzīvu publicitāti prestižajā žurnālā Marie Claire, naudas balvu 100 000 dolāru savas personīgās apģērba līnījas izveidei, kā arī iespēju pārdot apģērbu līniju interneta vietnē Bluefly.com, tāpat arī tiks piešķirti 50 000 dolāru no Hewlett-Packard, kas palīdzēs radīt un iedzīvināt uzvarētāja biznesu!

Izbaudiet jauno dizaineru šovu Projekts Runway no 26. novembra sestdienās plkst. 20.00 Kanālā 2!

Lasi vēl