Komentāri

Tev ir kāda elektroprece, kuru labprāt nomainītu pret jaunu? Tevi vilina azarts un esi gatavs piedalīties spēlē, lai apmainītu veco tehniku pret jaunu? Ja tā, tad piesakies jaunajā TV spēlē – Maini vai zaudē! Aizpildi anketu Skaties.lv un piesakies spēlei Maini vai zaudē!

Jau no 19. marta kanālā LNT ceturtdienu vakaros gaidāma jauna, vēl nebijusi televīzijas spēle Maini vai zaudē! Tāpēc jau šobrīd LNT aicina pieteikties jautras, azartiskas ģimenes, riskēt gribošas draugu grupas un draudzīgus kolektīvus, kuri, liekot uz spēles savu veco tehniku, ir ar mieru riskēt, ļauties azartam un spēles garšai, lai, iespējams, vietā iegūtu jaunu!

Ja tā, tad aizpildi anketu, norādot savus personas datus, dzīvesvietu, tehniku, kuru labprāt vēlētos apmainīt. Iespējams, televīzijas spēles Maini vai zaudē radošā komanda dosies tieši pie tevis uz mājām vai darbavietu un tavu, spēlei izvēlēto mantu, samainīs pret jaunu.

Aizpildi anketu un piesakies spēlei!

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

Maiņa notiks tādā gadījumā, ja pareizi atbildēsit uz dažiem spēles jautājumiem, bet, ja atbildēsit nepareizi – jūsu manta nonāks pie mums un tiks ziedota labdarībai. Ir taču tik patīkami kopā ar ģimeni, draugiem vai darba kolēģiem ļauties kopīgam azartam un laimēt dāvanas, bet ir vēl patīkamāk darīt labu, palīdzot citiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl