1 komentārs

Pasaulē populārā auto raidījuma Gāzi grīdā jeb Top Gear veidotājiem nedienas pēc Džeremija Klārksona un viņa komandas aiziešanas no raidījuma turpinās. Pavisam nesen raidījuma veidotāji publicēja auto šova jaunās sezonas reklāmas rullīti ar jaunajiem šova vadītājiem, bet fanu reakcija ir vairāk nekā nosodoša, raksta britu laikraksts Daily Mail.

Pāris nedēļu laikā, kopš šova reklāmas rullītis ir nopublicēts YouTube, to noskatījušies vairāk nekā divi miljonu skatītāju, taču vērtējumi ir visnotaļ negatīvi. Izmantojot YouTube vērtēšanas iespēju, no visiem skatītājiem vairāk nekā 60 000 šova anotāciju vērtējuši negatīvi, bet tikai 13 000 pozitīvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Daudzi norādījuši, ka jaunie šova vadītāji – Kriss Evans, Mets Leblanks un Sabīne Šmitsa – nav ne tuvu tik smieklīgi, kā iepriekšējie šova vadītāji Džeremijs Klārksons, Ričards Hamonds un Džeims Mejs. Turklāt šova veidotājiem tiek pārmesta tā amerikanizācija. Daži no faniem savos izteikumos bijuši tik asi, ka jaunos vadītājus salīdzina ar klauniem automašīnās. Savukārt cits šova fans norādījis, ka labāk izdurs sev acis, nekā skatīsies Gāzi grīdā ar jaunajiem raidījuma vadītājiem.

Kamēr norit šīs kaislības, TV6 kanālā otrdienās plkst. 21.00 var skatītes vēl veco labo Gāzi grīdā raidījumu ar visu iemīļotajiem vadītājiem.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl