Foto: ieskats ”Mūžam jaunā limuzīna” aizkulisēs

37 komentāri
Foto: ieskats ”Mūžam jaunā limuzīna” aizkulisēs
F64

Jāņu dienas, 24. jūnija, vakarā kanāla TV3 un televīzijas Go3 skatītājiem būs iespēja izbaudīt koncertuzvedumu ”Mūžam jaunais Limuzīns”, kas tapis svinot 40 gadus kopš leģendārā kinofilmas ”Limuzīns Jāņu nakts krāsā” pirmizrādes.

Muzikālais uzvedums ”Mūžam jaunais limuzīns” tapis, par galveno iedvesmu kalpojot filmas scenārija autores Māras Svīres smalkās varoņu raksturu izjūtai, režisora Jāņa Streiča vides un situāciju redzējumam, neatkārtojamajai aktieru spēlei un maestro Raimonda Paula trāpīgajai mūzikai.

Dažādu paaudžu Latvijā mīlēti aktieri ar dziesmām atgriezīsies vēsturiskajās Raiskuma ciema mājās ”Saknītes”, lai kinofilmas ”Limuzīns Jānu nakts krāsā” spilgtākās ainas izspēlētu jaunās skaņās.

Koncertuzvedumā piedalīsies aktieri Olga Dreģe, Imants Strazds, Uldis Dumpis, Diāna Zande, Gundars Āboliņš, Baiba Indriksone, Līga Liepiņa, kā arī Marija Bērziņa, Ainārs Ančevskis, Imants Strads, Elizabete Skrastiņa, Rihards Zeļezņevs, Santa Didžus, Ieva Puķe un Edgars Pujāts.

Citi laiki, cita mode, citi tikumi un netikumi, citi varoņi un situācijas, bet nemainīga paliek Līgo svētku atmosfēra un cilvēku savstarpējās attiecības. Tā būs atgriešanās ”Saknīšu mājās”, kur atkal satiksies iemīļotās ģimenes, kopīgi svinot svētkus to labākajās tradīcijās – stāsts veidots, kā retrospekcija, atgriežoties pagātnes notikumos ar jauniem aktieriem.

Koncertuzvedumā izskanēs iemīļotās dziesmas no filmas ”Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, kā arī Raimonda Paula daiļrades – ”Teic, kur zeme tā”, ”Viena tante teica”, ”Trīs runči”, ”Kad nekas nav palicis tevī”, ”Darbs un darbarīks”, ”Muļķe, sirds”, ”Dziesma nenosalst”, ”Vālodzīte”, ”Cielaviņa” un citas.

Skaties koncertuzvedumu ”Mūžam jaunais limuzīns” 24. jūnijā plkst. 21.05 un 27. jūnijā plkst. 18.00 kanālā TV3 un televīzijā Go3!

37 komentāri