Erudīti spēlētāji, lieli laimesti un citi jaunumi sagaida Risks! jaunajā sezonā!

0 Komentāru
Erudīti spēlētāji, lieli laimesti un citi jaunumi sagaida Risks! jaunajā sezonā!
TV3 Publicitātes foto

TV3 atgriežas prāta spēle Risks! ar jaunāko, jau 2.sezonu! Tajā gaidāma vēl spožāka studija un gudrāki spēlētāji, kā arī lielāki laimesti. Arī jaunajā sezonā Risks! galvenais noteikums – no atbildes izveidot precīzu jautājumu – saglabājas. Sagaidiet erudītu cilvēku satikšanos prāta spēlē Risks! jau 2.februārī un turpmāk no pirmdienas līdz ceturtdienai 17:55 kanālos TV3 un TVPlay!

Uz Risks! jaunās sezonas atlasi ieradās zinoši spēlētāji, kas raidījumu bija skatījušies jau pirmajā sezonā, detalizēti analizējuši jautājumus un apzināti pieteikušies erudīcijas spēlei. No gandrīz 1500 dalībnieku anketām uz atlasi, pēc ļoti rūpīgas anketu izvērtēšanas, tika atlasīti 150 dalībnieki, no kuriem 100 piedalījās Risks! 2.sezonas visu raidījumu filmēšanā.

Jaunumi erudīcijas spēlē

Viens no jaunumiem būs tas, ka spēles Risks! norādījumos būs parādījušās Fotonorādes. Tās tiks izmantotas brīdī, kad spēlētājiem būs jānosauc tas, ko viņi redz ekrānā. Lielākais pārsteigums būs tas, ka dažādās neparastās tēmās un negaidītos brīžos jautājumus norādes spēlētājiem dos arī Latvijā zināmi cilvēki. Piemēram, šova Sanāciet, sadziediet! vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare, Latvijas Universitātes rektors Mārcis Auziņš, dziedātājs Dons, baletdejotāja Elza Leimane, hokejisti, brāļi Miķelis un Jēkabs Rēdlihi, Dailes teātra aktieris Artūrs Skrastiņš un daudzas citas personības.

Vēl zinošāki dalībnieki

Risks! pirmajā sezonā kopumā laimestos tika izspēlēti teju 15 000 eiro. Vai otrās sezonas dalībniekiem izdosies to pārspēt? Par to pāragri spriest. Bet skaidrs ir tas, ka jaunajā sezonā skatītājiem būs lieliska iespēja novērtēt daudzu jau pieredzējušu erudīcijas spēļu dalībniekus, kuri Risks! pirmo sezonu pavadīja novērotāju lomā. Tagad, kad pirmajā sezonā noskatīts un saprasts, kas lācītim vēderā, sadūšojušies un pieteikušies dalībai raidījumā. Tas nozīmē, ka Risks! 2.sezonas dalībnieku zināšanu līmenis solās būt salīdzinoši augstāks. Spēles formāts Riskā! aizvien paredz, ka spēlētājiem tiek dotas uzvedinošas norādes, uz kurām ir jānoformulē pareizais jautājums, kuram jāsākas ar Kas ir? Tā ir lieta, kas Riskā! nekad nemainīsies.

Vadītājs pret vadītāju?!

Arī Risks! 2.sezonu vadīs radio Star FM ētera personība Jānis Romanovskis. Jaunās sezonas pirmajā raidījumā skatītājus sagaida kāds interesants pārsteigums – raidījumā spēlēs J.Romanovskis pret J.Romanovski! Kā tas notiks, skatieties jau 2.februāra vakarā.

Par spēles Risks! formātu

Galvenais, ar ko Risks! spēle atšķiras no citām, ir fakts, ka skatītājiem netiek uzdoti jautājumi, bet tiek sniegtas norādes, pēc kurām pareizie jautājumi spēlētājam ir jāuzbūvē pašam. Piemēram, tēmā Populāras rudmates, slēpjas norāde Viņas viena zeķe ir zaļa, bet otra – sarkana. Pareizais jautājums, kas tiktu gaidīts no skatītāja, būtu Kas ir Pepija Garzeķe? Ja spēlētājs savu atbildi nespēj noformulē kā jautājumu, pasakot tikai Pepija Garzeķe, tad atbilde netiek pieņemta. Otra būtiskā atšķirība, ja salīdzina ar citām Latvijā iepriekš redzētām prāta spēlēm, ir tā, ka šoreiz viena raidījuma laikā tiek izspēlētas vairāk nekā 120 norādes. Tas ir kas nebijis, jo parasti šāda veida spēlēs tiek izspēlēti ne vairāk kā 20 jautājumi. Gaidāmā TV3 spēle Risks! sastāv no divām daļām – Izaicinājuma un Dubultriska, un katrā no tām piedalās trīs dalībnieki. Abu daļu uzvarētāji raidījuma beigās tiekas spēles Finālā. Spēles uzvarētājs jeb Čempions finālā saņem to naudas summu, ko ir sakrājis spēles laikā, un tiesībās piedalīties nākamajā spēlē. Tiesa, tur viņa sākuma bilance atkal sākas no nulles.

0 Komentāru