Komentāri
Drosmīga drostaliņa! Jaunā TV zvaigzne Signe sūta faniem draisku sveicienu no Somijas
Signes privātais arhīvs

Šodien tika paziņotas visas 12 laimīgās uzvarētājas, kuras sevi veiksmīgi pierādīja TV6 mēneša meiteņu atlasē. Viņas vērtēja lieliska žūrija, kuras uzdevums nebija viegls – 50 skaistas, jautras un interesantas meitenes cīnījās ar visiem spēkiem. Skaties.lv zvanīja meitenēm, lai paziņotu priecīgos jaunumus, un vismaz dažu dāmu reakciija apstiprina – viņas nudien ir pelnījušas būt starp labākajām!

Skaties.lv sazvanītas, dažas no dāmām atklāja, ka jau pamanījušas savus vārdus līderu sarakstā, bet citas pat līdz pēdējam brīdim nezināja, ka ir uzvarējušas. Tomēr viņas visas vieno patiess prieks par iekļūšanu finālā un uzvaru.

Savukārt viena no daiļavām, uzzinot, ka ir uzvarējusi, vēlējās nosūtīt sveicienus visiem lasītājiem un pastāstīja, ka šobrīd atrodas Somijā. Tā ir skaistā blondīne Signe Turauska. Kamēr mums aiz loga sniega kupenas lēnām sākt kust, Somijas sniegā gozējas jaunā TV6 meitene – Signe.

Kā apliecina foto no Somijas – Signe ir izcili atraktīva un radoša, tāpēc nav nekādu šaubu, ka viņa pelnījusi būt starp labākajām.

Signes privātais arhīvs

Signes privātais arhīvs

Foto: ieskats konkursa “TV6 mēneša meitene” fināla kastingā

Lasi vēl