Drošības aģenti V.A.I.R.O.G.S atgriežas TV3 ar 3. sezonu

Pievienot komentāru
Drošības aģenti V.A.I.R.O.G.S atgriežas TV3 ar 3. sezonu
Foto: Walt Disney

TV3 jau drīzumā jaunā līmenī asas izjūtas skatītājiem sniegs drosmīgā un varonīgā Drošības aģenti V.A.I.R.O.G.S komanda. Seriāla jaunā, 3. sezona skatītājiem sniegs ne vien spraigas cīņas ainas, bet arī ļaus izbaudīt vairākus iepriekš neatklātus noslēpumus par seriāla varoņiem. Skatieties seriāla Drošības aģenti V.A.I.R.O.G.S 3. sezonu no 12. jūlija otrdienās plkst. 21.00 kanālā TV3!

Drošības organizācijā V.A.I.R.O.G.S jeb Valsts aizsardzības, izmeklēšanas un riska organizācijas galvenajā struktūrā darbojas aģenti, kas cīnās ar dažādiem pārdabiskām spējām apveltītiem uzbrucējiem, kas apdraud zemi un tās iedzīvotājus. Pret ļaundariem cīnās vienota, īpaši apmācītu un spējīgu aģentu komanda, kura dodas uz visiem pasaules nostūriem, no kuriem vien saņemtas ziņas un trauksmes saucieni, vēstot par draudiem vietējiem iedzīvotājiem.

Seriāla Drošības aģenti V.A.I.R.O.G.S (Agents of S.H.I.E.L.D.) 3. sezona seriāla lielākajiem faniem Amerikas Savienotajās Valstīs izraisījusi lielu sajūsmu, atzinīgi vērtējot gan seriāla veidotāju, gan aktieru darbu. Seriāls noteikti priecēs komiksu grāmatu fanus, tomēr arī pret komiksiem vienaldzīgākos skatītājus patīkami pārsteigs ne vien daudzveidīgie supervaroņi, bet arī aktieru ansamblis un dinamiskā notikumu gaita. Arī trešā sezona skatītājiem sniedz plašu emociju gammu – satraukums mijas ar saviļņojumu, humoru un drošsirdību.

Foto

Jaunajā sezonā TV3 skatītājiem būs iespējams ieskatīties iepriekš neizpaustos noslēpumos, atklāt jaunas varoņu spējas, kā arī iepriekš neatklātas patiesības gan par aģentiem, gan par viņu lielākajiem ienaidniekiem.

Cīņa pret teroristu organizāciju (Hydra organization) arī jaunajā sezonā joprojām būs aktuāla un sniegs nevienu vien spraigu cīņas ainu. Viens no galvenajiem seriāla aktieriem – Klarks Gregs, kas atveido aģentu Filu Kulsonu, pauž: ”Ierodoties darbā un atveidojot dažādas cīņu ainas ar brazīliešu džiu-džitsu lietpratēju vai dodoties kaujā ar citplanētiešiem, man prātā ir tikai viena doma – mani kvēlākie bērnības sapņi ir piepildījušies. To visu paspilgtina arī fakts, ka jau no mazotnes esmu bijis liels komiksu fans!” Seriāls Drošības aģenti V.A.I.R.O.G.S sniegs spriedzes devu, daudz pārsteidzošu notikumu un ļaus ieskatīties varoņu dziļākajos noslēpumos.

Skatieties seriāla Drošības aģenti V.A.I.R.O.G.S 3.sezonu no 12. jūlija otrdienās plkst. 21.00 TV3!