Komentāri
Drīzumā TV3 ekrānos pirmizrādi piedzīvos seriāla Virtuve 2.sezona
Publicitātes foto

Kamēr kaislības Ugunsgrēka virtuvē pieklusušas līdz jaunai sezonai, tikmēr TV3 piedāvā ielūkoties prestiža restorāna aizkulisēs. Tā paša slavenā Claude Monet aizkulisēs, kurās valda attiecības, pārpratumi un pats galvenais – labs humors. Sagaidiet vienu no Krievijas asprātīgākā seriāla Virtuve 2.sezonu no 22.decembra darba dienās 20:20 kanālos TV3 un TVPlay!

Jauna sezona, jauni aktieri

Virtuves 2.sezonā gaidāmi jauni aktieri – pievilcīgā Marija Gorbaņja, kura atveidos kaprīzo restorāna īpašnieka sievu Kristīnu, un izskatīgais Andrejs Burkovskis, kuram piešķirta oficianta Iļjas loma. Kā M.Gorbaņjai, tā A.Burkovskim piedāvājums filmēties seriālā Virtuve bija negaidīts. Tiesa, ja A.Burkovskis ļoti vēlējās iegūt šo lomu, tad M.Gorbaņja ilgi šaubījās, tāpēc scenārijaā viņas loma ir vairāk maznozīmīga. Aktrisi piedalīties seriālā pierunāja režisors D.Djačenko, kurš apsolīja, ka otrajā sezonā izlutinātā Kristīna kļūs par ievērojamāku personāžu. Visvairāk abi jaunie aktieri pārdzīvoja, ka viņiem būs grūtības iedzīvoties jaunajā kolektīvā, taču iejušanās notika ļoti viegli. M.Gorbaņja stāsta: ”Sākumā viss likās sarežģīti un grūti. Taču ātri pieradu pie tā, ka, parādoties filmēšanas laukumā, mani kā meiteni spilgtu, uzreiz pamana un pievērš uzmanību. Lai arī šajā projektā piedalās vēl daudzas citas skaistas meitenes, tomēr es jutos ne tik parliecināta kā parasti. Iespējams, arī tāpēc, ka man bija jāspēlē aktiera Dmitrija Nagijeva sievu, mums jābūt labai sadarbībai, bet man viņš bija pilnīgi svešs un nepazīstams. Taču es pat nepamanīju, cik ātri visa filmēšanas grupa man kļuva tik tuva, ka tagad negribas viņus pamest. Esmu neprātīgi iemīlējusi Virtuvi.”

Apēd rekvizītus

Starp citu, aktrise M.Gorbaņja visu filmēšanas grupu mēdz lutināt ar dažādiem kulināriem gardumiem. Reiz, pamanot, ka režisors ir apslimis, viņa uzdāvināja burciņu ar mājas ievārījumu. Kā izrādās, filmēšanas laukumā aktieri ne tikai viens otru cienā ar dažādām deliktesēm, bet arī aizņemas rekvizītus. M.Gorbaņja atzīstas, ka ir ļoti grūti noturēties un nepaķert kādu eklēru vai arī tikko izceptus pīrāgus, kas tik ļoti smuki stāv uz galda. Lai arī seriālā restorāns ir kā dekorācija, taču ēdiens tajā ir visīstākais. Grūti aktieriem noturēties, tāpēc bieži saņem aizrādījumus, kas ne vienmēr tiek ievēroti. Aktiera A.Burkovska vecāki nodarbojas ar restorānu biznesu, tāpēc viņš ļoti labi zina, kādas ir šī biznesa aizkulises. A.Burkovskis saka: ”Varu atklāt, ka seriālā viss ir paveikts perfekti: režisors cenšas, lai kadrā viss izskatītos pēc iespējas patiesāk, piesātina to ar pēc iespējas pazīstamākām detaļām un situācijām. Protams, ir restorāna biznesā dažas neprecizitātes, taču tās ir drīzāk saistītas ar krievu mentalitāti, un skatītāji pat to neievēros. Kas attiecas uz profesionāļu viedokli, tad tas pauž, ka ļoti daudzas lietas ir paveiktas augstā līmenī.”

Filmējas arī futbola zvaigzne

Pasaulē plaši pazīstamais Pēterburgas futbola kluba Зенит vārstsargs Vjačeslavs Malafejevs kopā ar sievu Jekaterinu Komjakovu ir filmējušies vienā no Virtuves 2.sezonas sērijām. V.Malafejevs ar J.Komjakovu ieradīsies restorānā Claude Monet un pasūtīs ēdienu. Jautrība sāksies brīdī, kad oficiants, pieņemot pasūtījumu, sajauks futbola klubus un pagatavos ēdienu pretinieku komandas krāsās.

Lasi vēl