6 komentāri
Draugu sacensība mīlestībā un biznesā jaunajā seriālā Juvelieru klans
Publicitātes attēls

Melodrāma ar detektīva elementiem – jaunais LNT seriāls Juvelieru klans ir dinamisks stāsts par diviem juvelieriem Borisu un Georgiju, kuri bija labākie draugi, līdz viņus sanaidoja mīlestība pret vienu sievieti. Nu abu draudzība ir pārvērtusies mūžīgā naidā un sacensībā, kas liek pieņemt neprātīgus lēmumus un ietekmēt viņu personīgās dzīves, kā arī pašu tuvāko nākotni. Skatieties jauno, spraigo seriālu Juvelieru klans no 29. februāra darbdienās 18:55 kanālos LNT un TVPlay!

No draugiem līdz ienaidniekiem

Seriāla Juvelieru klans (Клан Ювелиров) sākotnējie notikumi risinās 1985. gadā, iepazīstinot skatītājus ar labākajiem draugiem un topošajiem juvelieriem Georgiju Metreveli un Borisu Kravecu, kuri smalko arodu apgūst Ļvovas mākslas akadēmijā. Paralēli studijām jaunieši paspēj arī dienēt armijā, pēc kuras nolemj paciemoties dzimtajā pusē – Gruzijas pilsētā Kutaisi. Tur dzīvo Borisa māte un Georgija tēvs, kurš ir arī plaši pazīstamā Metreveli juvelieru veikala tīkla īpašnieks Sergo. Apciemojuma laikā Sergo pārliecinās, ka Borisam ir lielāks potenciāls nekā paša dēlam, tāpēc pasniedz jaunietim ļoti vērtīgu dāvanu – instrumentu kastīti, kurā slēpjas viss, kas nepieciešams kvalificētam juvelierim. Sergo, kā šī aroda pazinējs, izklāsta, ka tuvā nākotnē juvelieriem atvērsies jauna pasaule un perspektīvas. Tai pat brīdī Sergo cer, ka pārmaiņu laikos abiem puišiem izdosies saglabāt draudzību, lai arī juvelieru biznesā draugu nemēdz būt. Pēc diviem gadiem, kad abi jaunieši apsolvē akadēmiju, Georgija tēvs atplestām rokām gaida abus dzimtajās mājās Kutaisi. Georgijs piedāvā Borisam doties viņam līdzi, taču Boriss jau ir izlēmis strādāt pie Ļvovas pazīstamākā juveliera Ļeva Gaļickaja. Arī Georgijs nolemj nestrādāt kopā ar tēvu, tāpēc viņu starpā rodas pamatīgas domstarpības, kas noslēdzas uz skumjas nots.

Foto: seriāla filmēšanas aizkulises

Piedāvājums pārvērš dzīvi

Paiet pieci gadi, ir Jaunā gada priekšvakars, un Boriss iegādājas eglīti no kāda tirgotāja, kuram vēlāk viņa dzīvē būs izšķiroša nozīme. Dodoties mājup, viņa acu priekšā piebrauc ļoti grezns auto, no kura izkāpj viņa jaunības dienu mīlestība un jaunības dienu draugs. Georgija sieva Elena savulaik, studiju laikā, bija Borisa draudzene, kuru viņš vēlējās bildināt. Taču tolaik arī Georgijs bija viņā ieskatījies un Elena izvēlējās viņu par savu izredzēto, pasakot Borisam paldies, ka viņus iepazīstinājis! Viņi ir laimīgi precējušies un kopā audzina dēlu Timuru. Boriss, ieraugot viņus laimīgus, sajūtas draņķīgi, jo liktenis viņam nav bijis vēlīgs. Īsi pēc satraucošās tikšanās, juvelieru magnāts Ļevs ar savu sievu Mariju apspriež samilzušās biznesa problēmas, kā arī abu meitas Jevgēņijas turpmāko dzīvi. Sarunas rezultātā Ļevs nolemj uzaicināt ciemos Borisu, ar kuru viņš vēlas apspriest jaunā juveliera nākotni. Ļevs piesola milijonu, ja Boriss apprecēs Jevgēņiju, kura gaida bērnu. Galvenie nosacījumi: Borisam meita jāaudzina kā savējā, nedrīkst krāpt Jevgēņiju un, kas ir pats svarīgākais – nekādu ārlaulības bērnu! Boriss noklusē, ka viņam ir draudzene, un piekrīt ar vienu noteikumu, ja viņš kļūs par Ļeva uzņēmuma īpašnieku – tiek noslēgts abpusējs līgums.

Pēc tikšanās ar juvelieru magnātu Boriss atgriežas mājās, kur viņu pie skaisti klātā galda sagaida draudzene Margo. Boriss ar Margo draudzējas kopš studiju laikiem – viņa skolā strādāja par apkopēju, un abi sagāja kopā, kad viņš izdzīvoja nelaimīgu šķiršanos no Elenas. Īsi pirms Jaunā gada Margo pavēsta negaidītus jaunumus – viņa ir stāvoklī. Sajūtot Borisa noraidošo attieksmi, Margo apgalvo, ka bērnu var audzināt viena. Boriss, nespējot līdz galam noticēt šim dzīves pavērsienam, vairākkārtīgi vēlas pārliecināties, vai bērniņš tiešām ir viņa. Margo vairākkārtīgi apstiprina šo faktu, līdz izplūst asarās, saņemot pretī dusmu uzplūdus un aicinājumu taisīt abortu. Lai realizētu savu plānu, viņam jāpanāk, ka Margo atbrīvojas no gaidāmā bērna. Viņa nevelas to darīt, tādēļ aizbēg no Ļvovas.

Turpmākajos Georgija un Borisa dzīves pavērsienos gaidāmi gan augsti kāpumi, gan kritumi. Kas notiks, kad krustosies viņu bērnu dzīves, uzziniet skatoties jauno LNT seriālu Juvelieru klans no 29. februāra!

TOP komentāri

 • fuks
  +1 +1 0

  fuks

  Sūdi ir tieši turku vai amerikāņu seriāli.Ukraiņu un krievijas seriāli ir aizraujoši un reāli.
 • Marija
  +1 +1 0

  Marija

  Nemaz tik slikts šis seriāls nav, labāks par iepriekšējiem diviem jau nu būs un ar laimīgām beigām
 • Madara
  0 0 0

  Madara

  Nezinu vai vēl rādīs pa lnt ja jau sākās cita filma,bet es turpināšu skatīties krievu mājaslapā. Varu padalīties ar saiti:)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl