Komentāri
Drāma Melnais saraksts atklās kaislības FIB iekšienē
Publicitātes foto

No 28. februāra sestdienu vakaros plkst. 22.00 kanālā TV6 tiks demonstrēta seriāla Melnais saraksts (The Blacklist) 1. sezona.

Reimonds Redingtons jeb aģents Red ir bijušais valdības pārstāvis, bet šobrīd kļuvis par vienu no FIB meklētākajām personām. Red ir pazīstams kā noziedzīgu darījumu starpnieks jeb noziedzības sargs. Pēc divdesmit gadu slēpšanās aģents Red padodas FIB savā kādreizējā darba birojā Vašingtonā un sniedz informāciju par teroristu Ranko Zamani. Tomēr Zamani nav vienīgais FIB meklētais terorists, par kura eksistenci viņi pat nenojauš. Red ir apkopojis informāciju par vēl daudziem noziedzniekiem, teroristiem, gangsteriem un hakeriem īpašā melnajā sarakstā un ir gatavs nodot šo sarakstu FIB un palīdzēt noziedznieku notveršanā. Tomēr aģentam Red ir viens nosacījums – viņš vēlas strādāt kopā ar jauniņo Elizabeti Kīnu, kura ir tikko absolvējusi Jūras kājnieku korpusu Kuantiko. Kādēļ tik neparasta izvēle un stingri priekšnoteikumi?! Tā būs mīkla ne vien skatītājiem, bet arī pašai Elizabetei.

Oriģinālais nosaukums: The Blacklist
Gads: 2013
Režisors: Jace Alexander, Michael W. Watkins, Vincent Misiano, Nick Gomez
Lomās: Džeimss Speiders (James Spader), Megana Būne (Megan Boone), Djego Klatenhofs (Diego Klattenhoff) u.c.
Žanrs: Drāma

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl