Komentāri
Dienā 50 e-pasti, viens raidījums – 10 GB jeb raidījuma Bez Tabu 15 gadi skaitļos!
Publicitātes foto

Strauji tuvojas raidījuma Bez Tabu 15. jubileja, kad gaisā šausies šampanieša korķi un tiks baudīta kūka, par ko jūs, dārgie, raidījuma skatītāji un portāla Skaties.lv lasītāji, varat nobalsot ŠEIT! Bet ir arī daži citi interesanti fakti, par kuriem vairums no jums, iespējams, nemaz nezināja – kādi skaitļi pavadījuši šo raidījumu gadu gaita.

Ja visu sarēķina skaitļos

Kopš Bez Tabu pastāvēšanas jeb šo 15 gadu laikā ir izlietots simtiem kasešu, taču konkrēts skaits laika gaitā nojucis, jo mūsdienās viss tiek mērīts gigabaitos – vidēji nesamontēts viens Bez Tabu sižets sver ap 10 GB. Kopumā ir parādīti 3915 raidījumi, kas aizņēmuši 2000 stundas ēterā – gadā vidēji ir 260 raidījumu. Grūti pateikt, cik ir bijusi garākā raidījuma filmēšana, bet 12 stundu darba diena Bez Tabu ir ikdiena, tāpēc komandai jābūt izturīgai!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raidījumam dienā vidēji iesūta ap 50 e-pasta vēstuļu, aptuveni tikpat daudz stāstu ienāk zvanu veidā, kā arī joprojām reizi nedēļā pastnieks atnes arī pa kādai ar roku rakstītai vēstulei. Bez Tabu ir kā kokteilis – daļu stāstu rosina skatītāji, daļu sociālo tīklu aktīvisti un daļa top Bez Tabu redakcijā, vērojot procesus, par ko sabiedrība brīnās, pret ko protestē un kam dzīvo līdzi.

FOTO

Kas stāv aiz Bez Tabu?

Ikdienā pie Bez Tabu strādā 20 cilvēku komanda, tostarp ētera režisors, videoinženieri un operatori. Taču komandas kodols ir četri raidījuma vadītāji – no pirmās dienas ar raidījumu kopā ir Agnese Drunka un Juris Šteinbergs, bet laika gaitā vadītāju ampluā ieņēma arī Evelīna Strazdiņa un Egons Reiters. Stāstus veido septiņi žurnālisti Skaidrīte Nitiša, Ēriks Palkavnieks, Baiba Runce, Alberts Dinters, Sabīne Svitiņa, Artūrs Špaks un Roberts Blass un trīs operatori Rolands Polītis, Ivo Veiss un Dzintars Rudzītis, kā arī producente Diāna Logina.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl