Decembri TV3 iesāks ar seriālu pirmizrādēm!

1 komentārs
Decembri TV3 iesāks ar seriālu pirmizrādēm!
Publicitātes foto

TV3 2. decembra vakarpusē skatītājus iepriecinās ar divu jaunu seriālu televīzijas pirmizrādēm – pirmais būs seriāls Motīvs?, kas ļaus ieskatīties noziedznieka dvēselē. Savukārt otrs jaunais seriāls būs Mākslīgais intelekts, kurā ieradīsies superspiegs, kurš domā kā dators un cīnās kā Džeimss Bonds. Baudiet seriālu pirmizrāžu vakaru 2.decembrī un turpmāk ik otrdienu 21.00 Motīvs? un 22:05 Mākslīgais intelekts kanālā TV3!

Kad slepkava ir zināms, bet nav – Motīvs?

TV3 jaunais seriāls Motīvs? pasaules pirmizrādi piedzīvoja 2013. gadā un mazāk nekā gada laikā novērtēts jau ar četrām balvām. Seriāls Motīvs? raudzīsies uz kriminālo pasauli caur mazliet citādu skatupunktu. Motīvs? atšķirsies no citiem izmeklēšanas seriāliem ar to, ka jau sākumā būs zināms, kurš ir slepkava. Taču ar to nepietiks, lai izprastu noziegumu. Jo, risinot noziegumus, daudz būtiskāk ir rast atbildi uz jautājumu: kāds ir bijis slepkavas motīvs paveikt noziegumu? Vai tas varētu būt aizvainojums, kaislība, naudaskāre vai varbūt nejaušība? To centīsies noskaidrot galvenā slepkavību detektīve Endžija Flinna, kura ir enerģiska, talantīga un gudra. Noskaidrojiet patiesību soli pa solim ar seriālu Motīvs? no 2. decembra otrdienu vakaros 21.00 kanālā TV3!

Lieliska mamma un izcila detektīve

Aktrise Kristīne Lehmane seriālā Motīvs? atveido Endžiju Flinnu, kura ir mazliet vairāk nekā trīsdesmit gadus veca vientuļa mamma. Endžija prot pierādīt, ka viss šķietamais var būt arī maldinošs. Endžija ir seksīga, ne tāda, kura mīl uzposties, bet dabīgi pievilcīga. Viņa ir profesionāla noziedzības apkarošanas detektīve, kuru varētu nodēvēt kā Bārbijas un supervaroņu apvienojumu. Endžijai piemīt sestais prāts, jo īpaši tad, kad runa ir par cilvēku atpazīšanu un aicināšanu viņus blefot. Viņa lieliski jūt un zina, kad noziedznieks melo. Turklāt var saost, kad kaut kas nav labi, un viņai ir spēja ieskatīties dziļāk, kur ir dzimusi motivācija kādu nogalināt. Endžijai ir unikālais izmeklēšanas veids, kā atšķetināt jebkuru noslēpumu.

Superspiegs, superierocis, supertehnoloģija

Savukārt uzreiz pēc Motīvs? sekos seriāls Mākslīgais intelekts, kas stāsta par vērtīgāko tehnoloģiju, ko Amerika radījusi, cilvēku Geibrielu Vonu. Viņš ir pasaulē pirmais cilvēks, kura smadzenēs, pateicoties īpašam mutāciju gēnam, ir implantēta mikroshēma, kas uztver visas pasaules informācijas plūsmu. Geibriels ir dienējis ASV pretterorisma specvienībā un viņa galvenā misija ir aizsargāt ASV no ienaidniekiem. Viņš spēj piekļūt visiem interneta, e-pastu, telefonu un bezvadu sakaru ierīču datiem. Superspiegu var saukt par mūsdienu Džeimss Bonds, jo viņš spēj atklāt briesmas, pirms tās radušās. Tomēr superspriegs pāri visam ir tika cilvēks, jo saglabājis visas cilvēciskās jūtas, kā arī spēju tikt ievainotam vai nogalinātam. Geibriela lomā iejuties daudzu sieviešu elks, populārā seriāla Pazudušie zvaigzne Džošs Holovejs. Latvijas skatītājiem amerikāņu aktieris pazīstams arī kā aģents Trevors Henevejs filmā Neiespējamā misija: Rēgu protokols. Novērtējiet seriālu Mākslīgais intelekts no 2. decembra ik otrdienu 22.05 kanālā TV3!

1 komentārs