Darba dienas atslodzei – humorpilns seriāls Divarpus vīri

Komentāri
Darba dienas atslodzei – humorpilns seriāls Divarpus vīri
Foto: Warner Bros.

Jaunajā gadā TV3 piedāvā smieties līdz asarām kopā ar komēdijseriālu Divarpus vīri, kas stāsta par nebeidzamiem randiņiem un skaistām sievietēm, naudu un mīlestību! Galveno varoņu Alana, Čārlija un Džeika dzīve ir pilna ar pārsteigumiem, kas viņus sagaida ik uz soļa. Baudiet komēdijseriālu Divarpusvīri no 4. janvāra TV3!

Seriāls Divarpus vīri (Two and a Half Men) ir ticis divas reizes nominēts prestižajai Zelta Globuss (Golden Globe) balvai, ieguvis sešas Primetime Emmy balvas, kā arī piecas ASCAP Award balvas. Tās iegūtas, jo seriāla veidotāji Čaks Lors (Chuck Lorre) un Lī Aronšons (Lee Aronsohn) zina, kur rodas labākie joki un neveiklas situācijas. Seriāls atklāj, ka divi brāļi Alans Hārpers un Čārlijs Hārpers un viņa dēls Džeiks Hārpers var dzīvot zem jumta kā viena ģimene. Tomēr trijotne nebūtu īsta amerikāņu humora cienīga, ja brāļi nebūtu tik dažādi – Alans ir kautrīgs un strādā par masieri, savukārt Čārlijs ir pleibojs un gadījuma sakaru piekritējs, bet mazais Džeiks, piesaistot sieviešu uzmanību pārspēj pat piemīlīgus kucēnus.

Vecpuiša Č.Hārpera atveidotājs Čārlijs Šīns savā vairāk nekā 30 gadu ilgajā karjerā ir atveidojis lomas tādā slavenās filmās kā Platoon (1986), Wall Street (1987), Young Guns (1988), The Rookie (1990), Hot Shots! (1991), The Three Musketeers (1993). Vēl pirms dažiem gadiem Č.Šīns bija apmaksātākais amerikāņu televīzijas aktieris, par vienu Divarpus vīriem sēriju saņemot 1,25 miljonus dolāru lielu honorāru. Pēc viņa atlaišanas no seriāla Divarpus vīri dēļ rupjiem komentāriem pret producentiem un neadekvātu uzvedību, viņš kompāniju Warner Brothers iesūdzēja tiesā, pieprasot 100 miljonus dolāru. Šīns uzvarēja un tiesa piesprieda Warner Brothers izmaksāt Šīnam 25 miljonus. Šobrīd viņš nonācis sabiedrības redzeslokā ar paziņojumu, ka ir HIV pozitīvs. Iespējams savus prāvos uzkrājumus aktierim nāksies izmaksāt neskaitāmām daiļavām, kuras viņš šo gadu laikā būs inficējis ar šo bīstamo slimību.

Foto

Devītajā sezonā Čārliju Šīnu nomainīja šobrīd pelnošākais TV aktieris un siržu lauzējs – Aštons Kučers, kurš atveido miljardieri Valdenu Šmidu, tādējādi nomainot Čārlija tēlu. Valdens Šmids kļūst par Alana jauno labāko draugu un vienlaicīgi pārdzīvo šķiršanos no sievas. Alans, Valdens un Džeiks satuvinās un izveido ciešu draudzību.

Sekojiet seriāla Divarpus vīri notikumiem no 4. janvāra darba dienās plkst. 18:00 kanālā TV3!

Lasi vēl