Čikāga liesmās

Komentāri
Čikāga liesmās
Publicitātes foto

LNT jaunais seriāls “Čikāga liesmās” stāsta par īstiem varoņiem, kuri ik dienu glābj svešinieku dzīvības. Taču šo varoņu ikdiena nav tikai darbs, jo viņiem jātiek galā arī ar savu dzīvi. Ieraugiet Čikāgas ugunsdzēsēju un paramediķu bīstamo ikdienu jaunajā seriālā no 27.augusta trešdienu vakaros 23:10 kanālā LNT!

Jauno LNT seriālu “Čikāga liesmās” (Chicago fire) veidojis Emmy balvas ieguvējs, producents Diks Volfs (Dick Wolf), kura rokraksts ir ieraugāms arī tādā seriālā kā Likums un kārtība (Law and order). Seriāls stāsta par Čikāgas ugunsdzēsēju un paramdeiķu brigādi, tās sagatavotas darbam īpašos un bīstamos apstākļos. Seriāla laikā LNT skatītāji tiks iepazīstināti ar brigādes ikdienu, izsaukumiem uz notikumu vietām, bīstamo un pašaizliedzīgo darbu, kā arī savstarpējām attiecībām. Situācija saasinās, kad kādā no glābšanas operācijām bojā iet viens no ugunsdzēsējiem, un viņa kolēģi notikušajā vaino paši sevi un viens otru.

Iepazīstiet komandu!

Leitnantu Metjū Keisiju seriālā “Čikāga liesmās” atveido aktieris Džesu Spenseru (Jesse Spencer), kurš iepriekš spēlējis pasaulē slavenajā seriālā “Doktors Hauss”. Jaunajā LNT seriālā Dž.Spensers ir ugunsdzēsēju mašīnas vadītājs, kurš, lai arī ir emocionāli atturīgs cilvēks, tomēr izturas pret visu komandu ar lielu cieņu.

Savukārt leitnanta Kellija Severida tēlā iejūtas aktieris Teilors Kinnijs (Taylor Kinney), kuru skatītāji ir iepazinuši seriālos Nozieguma skelets (Bones), CSI: NY, Vampīra dienasgrāmatas (The Vampire diaries) un Kāsla metode (Castle).. Pirmās sezonas sākumā leitnants Kellijs cieš no plecu traumas, kas draud pielikt punktu viņa karjeri, tāpēc viņš to cenšas no visiem noslēpt. Tikai, izņemot no Leslijas Šejas, no kuras viņš iegūst pretsāpju līdzekļus, lai varētu turpināt strādāt.

Paramediķes L.Šejas tēlā iejūtas aktrise Laurēna Germāne (Lauren German), kura pirms filmēšanās seriālā “Čikāga liesmās”, spēlēja Īpašo uzdevumu vienība Hawaii 5-0. Kas saista L.Šeju un K.Severidu? Abi dala kopīgus apartamentus, ir kaimiņi un labākie draugi. L.Šeja ļoti uzticas saviem draugiem, jo īpaši K.Sveridam, kura dēļ viņa riskēs ne vienu reizi vien.

Ugunsdzēsēja Pītera Milla loma uzticēta Čārlijam Barnetam (Charlie Barnett), kurš iepriekš ir spēlējis seriālā Likums un kārtība. P.Mills, sekojot sava bojāgājušā tēva pēdām, ir izvēlējies ugunsdzēsēja profesiju, un ļoti cer kādu dienu iegūt augstāku pakāpi. Ārpus darba viņš slepeni satiekas ar paramediķi Gabrielu Davsoni.

G.Davsoni seriālā “Čikāga liesmās” atveido aktrise Monika Reimunde (Monica Raymund), kuru skatītāji ir iepazinuši seriālos “Likums un kārtība”, “Melu teorija” (Lie to me) un “Dzimuši policisti” (Blue bloods), kurš ir redzēts kanālā LNT. G.Davsonei ir simpātijas pret savu kolēģi M.Keisiju, taču viņu starpā pagaidām vien ir tikai spēcīga draudzība. Paralēli tam G.Davsone tiekas ar P.Millu, kuru attiecības nāk gaismā, un Keisijs kļūst greizsirdīgs.

Lasi vēl