Četru meiteņu aizraujošās dzīves jau drīzumā TV ekrānos

0 Komentāru
Četru meiteņu aizraujošās dzīves jau drīzumā TV ekrānos
Publicitātes foto

Visas meitenes sapņo par veiksmīgu un laimīgu dzīvi. Dāmas arī kanālā 3+ jaunajā komēdijseriālā Meittenes (Деффчонки) sapņos nereālus sapņus lielo iespēju pilsētā Maskavā. Taču ātri vien viņām nāksies saprast, ka dzīves realitāte ir pavisam citāda. Meitenes sagaida virkne pārpratumu un pārbaudījumu, arī vilšanās un pārsteigum!

Krievijas galvaspilsēta Maskava kļūs par liktenīgas satikšanās vietu četrām ļoti atšķirīgām meitenēm.

Maša ir naiva sapņotāja, kurai dzīvē nav pārāk veicies. Mašas atveidotāja aktrise Gaļina Boba atzīstas, ka ir ļoti priecīga par iespēju filmēties komēdijseriālā: ”Pirms nonācu filmēšanas laukumā man nebija domas par to, ka kļūšu par komēdijseriāla aktrisi, taču izrādās, ka man ir spēja izklaidēt skatītājus! Protams, likt cilvēkiem smieties ir daudz grūtāk, nekā raudāt. Tas nebija viegls darbs, taču man tas ārkārtīgi patika, un esmu gandarīta par paveikto.”

Foto

Vasiļisa ir Mašas māsa, kura no laukiem ieradusies Maskavā, lai studētu, kur neveiksmes viņu vajā jau pirmajā dienā. Vasiļisu seriālā spēlē Taisija Vilkova, kurai gluži kā viņas varonei nekādi nav izdevies iemācīties spēlēt ģitāru.

Katja strādā ofisā un ir nelaimīgi iemīlējusies savā priekšniekā. Aktieriem nākas arī reizēm sevi pārvarēt, mācīties jaunas lietas – piemēram, Katjas atveidotājai Anastasijai Deņisovai seriāla dēļ nācies apgūt tango. Turklāt deju soļi bija jāapgūst ārkārtīgi ātrā laikā, tāpēc rezultāts ir gana smieklīgs.

Ļoļa ir spilgta blondīne no Rubļovkas. Savukārt seriālā skaistuli Ļoļu atveido aktrise Poļina Maksimova, kura atklāj, ka viņai nav bijis viegli tikt galā ar enerģiskās Ļoļas tēlu: ”Manī nav tik daudz optimisma un enerģijas rezervju, cik Ļoļai, tāpēc brīžiem bija grūti spēlēt šo varoni!” Tajā pat brīdī viņas varone iemācījusi ļoti daudz: ”Neraugoties uz to, ka Ļoļa ir izteikta blondīne visos parametros, viņai piemīt sievišķīga gudrība un nereti viltība – viņa lieliski zina, kā pareizi apieties ar vīriešiem. Ļoļa uzskata, ka sievietes intelekts ir radīts, lai to neatklātu, un ticiet vai nē, bet tas strādā! Tā vietā, lai strīdētos ar vīrieti, vieglāk ir piekāpties, bet vēlāk tik un tā visu izdarīt pa savam. Pirms Ļoļas ienākšanas manā dzīvē es to visu nemācēju!”

Visas meitenes dzīvē vēlas laimi, veiksmi un mīlestību. Tomēr dzīve nav sapnis, un nekas dzīvē nav tik vienkārši. Vai Maša beidzot satiks savu sapņu princi? Vai Vasiļisai izdosies piepildīt savu sapni un nodibināt rokgrupu? Vai Katjai izdosies sagaidīt sava priekšnieka mīlestību? Vai Ļoļai izdosies piedzīvot laimi kopā ar viņas Rubļovkas pielūdzēju?

To visu uzzināsiet pavisam drīz! Skaties komēdijseriālu ”Meittenes”, sākot ar 11. jūliju, no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20:00 TV kanālā 3+!

0 Komentāru