Četru meiteņu aizraujošās dzīves jau drīzumā Kanālā 2

Komentāri
Četru meiteņu aizraujošās dzīves jau drīzumā Kanālā 2
Publicitātes foto

Visas meitenes sapņo par veiksmīgu un laimīgu dzīvi. Dāmas arī Kanāla 2 jaunajā komēdijseriālā Meittenes (Деффчонки) sapņos nereālus sapņus lielo iespēju pilsētā Maskavā. Taču ātri vien viņām nāksies saprast, ka dzīves realitāte ir pavisam citāda. Meitenes sagaida virkne pārpratumu un pārbaudījumu, arī vilšanās un dažādi pārsteigumi! Sekojiet līdzi jauniešu dzīvei Maskavā jaunajā komēdijseriālā Meittenes jau no 13. marta svētdienās plkst. 14:50 Kanālā 2 un TVPlay!

Iepazīstiet varones!

Krievijas galvaspilsēta Maskava kļūs par liktenīgas satikšanās vietu četrām ļoti atšķirīgām meitenēm. Maša ir naiva sapņotāja, kurai dzīvē nav pārāk veicies. Vasiļisa ir Mašas māsa, kura no laukiem ieradusies Maskavā, lai studētu, kur neveiksmes viņu vajā jau pirmajā dienā. Savukārt Katja strādā ofisā un ir nelaimīgi iemīlējusies savā priekšniekā, bet Ļoļa ir spilgta blondīne no Rubļovkas. Visas meitenes dzīvē vēlas laimi, veiksmi un mīlestību. Tomēr dzīve nav sapnis, un nekas dzīvē nav tik vienkārši. Vai Maša beidzot satiks savu sapņu princi? Vai Vasiļisai izdosies piepildīt savu sapni un nodibināt rokgrupu? Vai Katjai izdosies sagaidīt sava priekšnieka mīlestību? Vai Ļoļai izdosies piedzīvot laimi kopā ar viņas Rubļovkas pielūdzēju? To visu uzzināsiet pavisam drīz!

Aktrises par varonēm

Mašas atveidotāja aktrise Gaļina Boba (Галина Боб) atzīstas, ka ir ļoti priecīga par iespēju filmēties seriālā: ”Pirms nonācu filmēšanas laukumā man nebija domas par to, ka kļūšu par komēdijseriāla aktrisi, taču izrādās, ka man ir spēja izklaidēt skatītājus! Protams, likt cilvēkiem smieties ir daudz grūtāk, nekā raudāt. Tas nebija viegls darbs, taču man tas ārkārtīgi patika, un esmu gandarīta par paveikto.”

Savukārt seriālā skaistuli Ļoļu atveido aktrise Poļina Maksimova (Полина Максимова), kura atklāj, ka viņai nav bijis viegli tikt galā ar enerģiskās Ļoļas tēlu: ”Manī nav tik daudz optimisma un enerģijas rezervju, cik Ļoļai, tāpēc brīžiem bija grūti spēlēt šo varoni!” Tajā pat brīdī viņas varone iemācījusi ļoti daudz: ”Neraugoties uz to, ka Ļoļa ir izteikta blondīne visos parametros, viņai piemīt sievišķīga gudrība un nereti viltība – viņa lieliski zina, kā pareizi apieties ar vīriešiem. Ļoļa uzskata, ka sievietes intelekts ir radīts, lai to neatklātu, un ticiet vai nē, bet tas strādā! Tā vietā, lai strīdētos ar vīrieti, vieglāk ir piekāpties, bet vēlāk tik un tā visu izdarīt pa savam. Pirms Ļoļas ienākšanas manā dzīvē es to visu nemācēju!”

Uz jautājumu, kas ir Poļinas lieliskā izskata noslēpums, viņa atbild – jaunība: ”Kamēr esmu jauna, varu negulēt nedēļām, ēst nepareizi, bet joprojām izskatīties lieliski. Ārējo izskatu spēj uzlabot fitness un kosmētika, bet vēl vairāk garastāvoklis. Ja es aizraujos ar savām iemīļotajām lietām, esmu patīkamu cilvēku sabiedrībā, tad arī jebkura sieviete izskatīsies lieliski!” Poļina brīvajā laikā aizraujas ar sportu – ziemā dodas slidot, bet pavasarī – skrituļo. Un vēl viņa dodas arī ik nedēļu uz baseinu un masāžām.

Aktieriem nākas arī reizēm sevi pārvarēt, mācīties jaunas lietas – piemēram, Katjas atveidotājai Anastasijai Deņisovai (Анастасия Денисова) nācies apgūt tango seriāla dēļ. Turklāt deju soļi bija jāapgūst ārkārtīgi ātrā laikā, tāpēc rezultāts ir gana smieklīgs. Savukārt Vasiļisu seriālā spēlē Taisija Vilkova (Таисия Вилкова), kurai gluži kā viņas varonei nekādi nav izdevies iemācīties spēlēt ģitāru.

Izbaudiet jauno komēdijseriālu Meittenes jau no 13. marta svētdienās plkst. 14:50 Kanālā 2!

Lasi vēl